Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Egyetemről...

Budapesti Gazdasági Egyetemről vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg a (KKK) tehát a külker érdekelne. Oda adtam be a jelentkezésem, a kereskedelem és marketing szakra. Érdekelne hogy akik ott tanulnak/tak azoknak mi a véleményük róla.

2016. ápr. 6. 21:37
 21/93 anonim ***** válasza:
60%

Nálatok az Anglia Ruskinos cuccal ugyan ez volt, mielőtt még be nem szüntették volna.

Metropolitan egyetemen zajlik a képzés mégis, nem a BGE-n. A Coventry egyetem diplomaátadó ünnepségén is részt vehetsz, egy az egyben azt a diplomát kapod meg, amit az ott végzettek.

2017. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy mivel a minden magyar egyetemről jelentkezhetnek a metropolitanhoz a kettős diploma programra, ezért a metropolitan csak egy ügynök ebben a kérdésben.
2017. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként a BGE-nak vannak frrisebb ösztöndíjai, új lehetőségei Japánba, Kínába és Dél-Koreába is.

BGE folyamatosan fejleszti a nemzetközi kapcsolatait. Böngésszed a BGE karainak az oldalait és látsz minden mobilitási programot, ösztöndíj lehetőséget. Ehhez képest egy morzsa csak a metropolitanon lévő lehetőség, de a Corvinuson sincs több lehetőséged, mint a BGE-n.

2017. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon röhejesek a hozzászólásaid, szinte ide érezni, hogy remegő kézzel kommentelsz mert a BGE-t megsértette valaki. Nyugi haver.


A BGE egy szakképző főiskola, biztos jó számviteleseket, könyvelőket képez, jól megtanítja a legújabb könyvelőprogramokat, de ennyi erővel valami OKJ sulit vagy a Penta Uniót is hívhatjuk holnaptól egyetemnek.


Egy normális helyen az elméletet tanítják, az állandó, az nagy valószínűséggel ugyan az lesz 10 év múlva is.

Egy jó képességű ember meg bármikor elsajátítja egy cégnél a jelenlegi dolgokat, ha megfelelő alappal látjuk el. Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, dettó igaz a gazdasági, nem csak a műszaki képzésekre:


[link]


A bge-n a lépegető kutyafasz képzés zajlik, amitől a horvát és társa könyvvizsgáló bt. biztos a gatyájába csurgat, de egy nívós multit hidegen hagy

2017. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy mondod a metropolitan van az OKJ meg a Penta Unió szintjén.

A BGE-n mindig is a legjobb vendéglátósokat, külkereseket és számviteleseket képezték. Ennek hagyományai vannak az egyetemen, már csak ezt is tisztelned kellene.


Az elmélet csak egy mechanikus dolog. A lényeg, hogy tudd alkalmazni az elméletet. Na ezért nem sikerül a Pisa teszt sem. Nemhiába mondják azt, hogy aki tudja tanítja, de aki érti az csinálja.


Nagyon nagy tévedésben vagy, mert a multik keresik a BGE-seket, jobban mint a BME-VIk-eseket . Nézd meg a BGE duális partnereit, meg ezt a hirdetést: [link]

2017. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok metropolitanos, de a BGE állami egyetem ennek minden hátrányával, a metropolitan magánegyetem teli pénzzel, svéd vezérigazgatóval az McGill egyetemről... Már most sem mondanám jobban a BGE-t, össze kell nagyon kapnotok magatokat, ha nem akartok Kodolányi színvonalra süllyedni. Mi lesz, ha a sok számviteles meg turizmusos öreg róka elmegy nyugdíjba, vagy átcsábítja egy másik egyetem, ahol több pénz van???


A corvinustól meg sehol sem vagytok, ne álmodozz.

2017. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
43%
A hirdetésed a gazdaságinformatikusoknak szól a kérdés meg a külkereskedelemről. Te tudod egyáltalán mit beszélsz, mit linkelgetsz össze-vissza?
2017. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
32%

Te nem tudod, hogy miről beszélsz. A BGE-ről beszéltél általában. A BGE-re hivatkoztál kompletten. A BGE pedig az egyik legjobb magyarországi egyetem, rengeteg nemzetközi és hazai kapcsolattal. Ezért mondtam nézd meg a BGE duális partnereit is.

Másrészt a BGE-seket, így a külkereseket is nagyon keresik a cégek. Nemcsak a gazdasági területeken keresik őket, hanem az informatika területen is, sőt itt jobban, mint a BME VIk-eseket. Nyilván ez is BGE, nem lehet elvitatni. Szóval a BGE az egyik legjobb magyar egyetem, nagyon sok lehetőséggel a hallgatók számára.

2017. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
Egyébként szerinted a metropolitan előrébb van mint a Corvinus és a BME ezek szerint? Ha ennyi lóvéja van meg svéd vezére?
2017. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
33%

Beakadt a szalag? :D Jézusom de unalmas és gáz vagy, mint valami gagyi házaló ügynök akinek ez lenne a feladata, hogy eladja a BGE-t.

Ezzel nem segíted az egyetemet, röhejesnek állítod be, hogy ilyen emberek járnak oda.

A BGE sehol sincs a Corvinustól, ne más egyetemeket hozzál fel amikor ez szóba kerül.

2017. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!