Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosin (SOTE) minden...

Az orvosin (SOTE) minden második ember csúszik (évet ismétel). Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Az első két évben van ez.

2017. júl. 19. 18:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

utolsó én írtam a 4-es kommentet is, és lehet, hogy félreérthető, de már kétszer leírtam, hogy NEM AZT ÍRTAM HOGY SOTE SPECIFIKUS. NEM ARRA ÍRTAM, HOGY DE IGEN. HANEM ARRA, HOGY DE IGEN, EGY ÉV CSÚSZÁST JELENT. nem tudom már érthetőbben leírni. és sehol nem volt ez a kommentem sem sote-istenítő maszlag, és már többször leírtam, hogy ha esetleg félreérthető lett volna, hogy mire gondoltam, de amint látom ezt vagy nem akarjátok megérteni vagy egyszerűen ignoráljátok.


nem lenézőnek szántam a kommentem, de igazán nem értettem, miért kellett ideírni ezt a sote-istenítő dumát, mikor szerintem sehol senki nem írt ilyet. valami triggerelhetett, mert semmi ilyen intencióm nem volt...


áhh hagyjuk ezt.

2019. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!