Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ponthatárok? Tudom, hogy csak...

Vonószenekar kérdése:

Ponthatárok? Tudom, hogy csak találgatni lehet, mégis érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hogy mennyi lesz a ponthatár a vidéki orvosi egyetemeken?

Figyelt kérdés

Jelen állás szerint nekem kb. 438- 440 pontom lesz. Teljesen nyugodt voltam, ma bementem az iskolámba és ott azt hallottam, hogy legalább 430- 435 kell majd, mert mindenkinek magas lett a kémia és a biológia érettségi pontszáma.

Szerintetek ?


2018. jún. 13. 23:10
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
96%
Te miért nem húzol innen, egyáltalán mi közöd a témához?
2018. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg nem értem, mi bajod van... örülj neki, hogy együtt tudok érezni más emberekkel, mert ha tényleg felvesznek orvosira, és sikerül elvégeznem, akkor ez egy hasznos képesség lesz. Nem tudom, miért lenne jobb, ha egy kisgyereknek, egy idős embernek vagy egész egyszerűen csak egy beteg embernek a pofájába nevetnék meg flegma lennék, amikor hozzám fordulnak segítségért.
2018. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenekből lesznek a migrációt támogató emberek.
2018. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Hát, jól elkanyarodtunk a kérdésemtől.

Én privátban is megkaptam, hogy sznob vagyok.

Nagyon sokat tanultam az emeltekre, bízom benne elég lesz a pontom.

A gimnázium elején a versenysportot is abba kellett hagynom, pedig többszörös magyar korosztályos bajnoki címem van, de én is , áldozatot ‘ hoztam.

Egyébként nem írom le, hogy egy igen közeli ismerősömnek mennyi pénzt ajánlottak egy messzi országban való gyógyításért.

Mégis marad, mert magyar betegeket akar gyógyítani.

Sznob?

Köszönöm a válaszokat.

Remélem találkozunk az egyetemen .

2018. jún. 17. 20:03
 45/54 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem kívánok veled találkozni sem az egyetemen sem később a mekiben.
2018. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
96%

45-ös a lényeg, hogy te tökéletes vagy :) El tudom képzelni milyen savanyodött, begyöpösödött ember lehetsz! Aki semmit nem ért el valószínűleg az életben eddig...(ezután se) és idejössz olyan fiatal 18-19!!! évesekkel b"szakodni, akiknek az álmuk az, hogy segíthetssen az embereken. Sajnos ez sokszor azzal jár, hogy ilyen idiótákat mint TE is meg kell menteniük! Én kívánom nektek jövendőbeli MEDIKUSOK és későbbi DOKTOROK, hogy sikerüljön mind az , amit magatok elé kitűztetek! Mindig lesznek/vannak akik féltékenyek lesznek arra, amit elértetek! És soha ne szégyeljétek azt amit ilyen áron elértetek!!!

Üdv: József (asztalos)

2018. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%
Jaj muszáj nyalizni nekik? Honnan tudod hogy nem vagy fiatal és nem járok én is jól menő szakra ami nem orvosi hanem más?
2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te egy teljesen megromlott ember vagy :( aki az évek alatt elveszítette minden motivációját és mások ócsárolásában éled ki magad :) Nem tudom ez miért jó életcél,vagy talán nem sikerült bejutnod orvosira és savanyú a szőlő effektust éled át :(
2018. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdemes etetni, 43%-os fullba nyomja a kretént, még nekiáll itt CEU-val meg migránsokkal jönni, most vagy ennyire agymosott, vagy troll, egyik esetben se éri meg a fáradságot.

Hagyjátok békén.

2018. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%
Amugy meg minek tanulni ha ettol az evtol eleg tudni a tizparancsolatot a gyogyitashoz? Pazaroljatok a draga idot.
2018. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!