Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ponthatárok? Tudom, hogy csak...

Vonószenekar kérdése:

Ponthatárok? Tudom, hogy csak találgatni lehet, mégis érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hogy mennyi lesz a ponthatár a vidéki orvosi egyetemeken?

Figyelt kérdés

Jelen állás szerint nekem kb. 438- 440 pontom lesz. Teljesen nyugodt voltam, ma bementem az iskolámba és ott azt hallottam, hogy legalább 430- 435 kell majd, mert mindenkinek magas lett a kémia és a biológia érettségi pontszáma.

Szerintetek ?


2018. jún. 13. 23:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezentúl kérlek ne fordulj semmilyen panasszal az orvosi szolgálatokhoz ! Viszont el tudom képzelni, hogy ha valami bajod van füled-farkad behúzva ott űlsz valamelyik rendelőben...Ilyen emberek mint te csak a levegőt veszi el mások elöl sajnos...utolsó suttyó megmondó ember :)
2018. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
0%
A ti főnökötöktől vettem csak az ötletet a 10 parancsolattól.
2018. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
91%
Demagóg senkiházi :(
2018. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy rossz troll, már lebuktatta magát, nincs itt semmi látnivaló.
2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!