Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SÜRGŐSEN meg kellene tanuljak...

SÜRGŐSEN meg kellene tanuljak franciául! Két hónap múlva kimegyek Fekete-Afrikába. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg kb semennyire nem tudok franciául. Annyi, hogy sokat hallottam francia beszédet és láttam ilyen szövegeket. De beszélni nem tudok semennyire és érteni sem értek kb semmit.

De két hónap múlva kimegyek Fekete-Afrikába, olyan helyre ahol kb senki nem tud angolul, az angol tudásuk ott szinte a nullával egyenlő. De franciául viszont a többség jól tud.

Sürgősen meg kellene két hónap alatt tanuljak franciául, hogy ne vesszek el teljesen ha majd Nyugat-Afrikába megyek (akit érdekel privátban leírom pontosan is az országot).


Tud valaki segíteni?



#néger #francia #Afrika #vészhelyzet #gyorstalpaló #feketék nyelve a francia #imperializmus miatt beszélnek csak franciát
2020. jan. 4. 00:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
*Bosnyák
2020. jan. 15. 22:58
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

ja, négerezel, az összes afrikai h lye, a franciák bnkók, az usa szerencsétlen, de te egy k rva művelt kis szerencsétlen vagy, aki véletlenül sem néz le mindenki mást... "erdélyi magyar", gondolhattam volna... mondd amúgy, nem ég a pofátok a bőrötökről, hogy nem beszélitek a saját országotok anyanyelvét sem? hány általánosod van? túl sok nem lehet, mert pl. a kulcsszavazás értelmét még nem fogtad fel, amint látom.

amúgy románia kapcsolatai hagyományosan jók franciaországgal, menj be egy alliance francaise-be otthon, és kérj egy intenzív nyelvtanfolyamot.

2020. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Amúgy az, hogy elítélem az imperializmust és gyarmatosítást az mióta jelent egyet azzal, hogy utálom az európai népeket?

Ez kb olyan mintha valaki ellenezné a nácizmust és azt mondanátok rá, hogy "németgyűlölő".

Mellesleg nem tudom, hogy sikerült kivenni, hogy lenézném az afrikaiakat. Belinkelheted azt a részt ahol ilyet írtam volna.

2020. jan. 17. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!