Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szintre lehet eljutni...

A.nevem.janka kérdése:

Milyen szintre lehet eljutni angolból 4-5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szóval,elmondom,ne ítélkezzetek légyszi.Felvételiztem egy gimibe (Miskolci Herman Ottó G.).Ennek a spanyol-magyar kéttannyelvű szakára.Még nem jött meg az értesítő h kiket vettek fel,de ha esetleg felvennének,mert van rá esély,akkor meg kell tanulnom valamilyen szinten angolul.Ugyanis az 1. kötelező nyelv az angol,én viszont németes vagyok.Az iskola igazgatója azt mondta meg lehet,mert általánosban nem tanítanak olyan sokat angolból.De rettenetesen félek.Nagyon szerettem volna ebbe az iskolába járni,a tanárok is mondták h jó lenne,ha bekerülnék,meg persze a szüleim.Én pedig idegen nyelvet akarok tanulni (és azzal foglalkozni a jövőben).Na de vissza a témához,lehetséges e addig megtanulnom angolul valamilyen szinten?

2020. ápr. 15. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Akár még középfokra is eljuthatsz ennyi idő alatt. Főleg magántanárral.
2020. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég megoszlóak a vélemények,ha említem a témát.Van aki azt mondja simán (olyankor elkezdek reménykedni),van aki azt mondja háát..és elhúzza a száját.Őszintén egy kis alaptudásom van és hajlandó vagyok rengeteget tanulni.
2020. ápr. 15. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Motivációtól függ
2020. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!