Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne otthon a...

Zsiráf40 kérdése:

Hogyan lehetne otthon a leghatékonyabban angolul tanulni?

Figyelt kérdés

Nézek régi meséket angolul. Heti 2x van angol órán különtanárral. Azonkívűl kiválasztok egy animét vagy mesét és utána írom hogy fandom, és elolvasom az adott oldalt. Én ezt nagyon szeretem.

A youtubot is szoktam hallgatni angolul.


Megvan a H.P. könyv angolul (de én azt még sajnos nemértem). Sajnos még magyarul sem olvastam. Nem volt rá időm sajnos.


Tippeket szeretnék kérni hogy hogyan lehetne színtentartani és gyakorolni és fejleszteni az angolt.

Nektek mi vált be?

A hasznos válaszokat előre is köszönöm.



márc. 6. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

"a leghatékonyabban"

Ahelyett, hogy "Heti 2x", legyen heti 22-szer.

márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha a HP-t nem érted, akkor még tanulnod kéne az angolt. A felsoroltak azok csak a tanulás kiegészítői.
márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

"színtentartani és gyakorolni és fejleszteni"

most akkor szintentartani vagy fejleszteni?

pont nem ugyanaz...


szerintem túl kicsi vagy még...

márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Jó ez. Akár keress valami online gamet ahol beszélned is kell másokkal, akár csetelned. Vagy beszélgess az AI-val. Kereshetsz extrába valami angol tanító honlapokat, stb. Vagy a tanárodnak is mondhatod, hogy terheljen többel, gyorsabban szeretnél haladni.
márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a tanárodnak is mondhatod, hogy terheljen többel, gyorsabban szeretnél haladni"

Feltéve, hogy színötös angolból... Egyébként milyen alapon?

márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Duolingo,filmek
márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!