Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Figyelt kérdés
Ti tanulnátok ennyiért?
2012. jan. 13. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon kevés.
2012. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ha az inflációval korrigálom, akkor kb. ennyiért tanultam. Kb. tíz fős csoportban.
2012. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Csak mert most újra kezdem a tanítást és kíváncsi vagyok ezen az áron mennyire lenne kapós :-)
2012. jan. 13. 22:39
 4/35 anonim válasza:
Ez már rémisztően kevésnek hangzik :D Én elgondolkodnék, hogy itt valami nem oké.
2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
1000 indítasz még akkor is kapós lesz:DD
2012. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom az ár magyarázata egyszerű: Magyarországon egy átlag órabér 400-500 Ft. Nekem 600 FT-ért már tökéletesen megéri, hogy tanítsak és a saját magam főnöke legyek. Egy átlagember sose fog tudni kiadni 1500-2000 Ft-ot egy óráért..Ez így tiszta..Neki is olcsó, nekem is megéri...
2012. jan. 13. 22:45
 7/35 anonim ***** válasza:
Én tanári végzettséggel is rendelkezem(mellette tolmács-szakfordító vagyok,és ebben a munkakörben dolgozom hivatalosan egy munkahelyen),de ez az ár gyanusan alacsony.Olcsó húsnak meg híg a leve.Ennyiért a tanárnak sem érdemes felkészülnie(legalábbis annál jobban nem,hogy kifénymásol 3 lapot egy könyvből,és azt az orrod alá dugja,hogy oldd meg magadtól)...
2012. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,az a baj,hogy a piac,és az ott tanító magántanárok többsége nem így gondolkodik...Nekem 10 éve volt már olyan tanárom,aki annó akkoriban 1600-ért adott egy órát,szerintem ma kb.5000 körül nyomja a 90 percet.Igen,ez a másik véglet,de szerintem gyanut kelt,hogy miért vagy ilyen olcsó...persze ha teneked ennyiért megéri tartanod a színvonalat,készülni becsülettel az összes órádra,akkor tolongani fognak nálad a tanítványok élőben is és szerintem online is...de vigyázz: abban a pillanatban,hogy jottányit is engedsz a színvonalból,el fog menni a híre,hogy te egy olcsójános vagy,és hogy tudjátok milyen az olcsó hús? híg a leve.
2012. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Én is nyelvtanár vagyok, ráadásul vidéki kisvárosban tanítok. Az átlagemberek 2500 Ft-ot simán kifizetnek egy nyelvóráért. Egyébként hol 500 Ft a tanárok átlagos órabére? Még közalkalmazottként is 1400 Ft körüli összegre jön ki a nettó.
2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az ár határozza meg a minőséget. Egyébként nem tanár vagyok, ezt az elöző kommentelőknek. És azt mondtam, hogy az átlag emberek óradíja annyi, nem a tanároké. Azért köszönöm a válaszokat :-)
2012. jan. 13. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!