Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Figyelt kérdés
Ti tanulnátok ennyiért?
2012. jan. 13. 22:33
1 2 3 4
 11/35 webnyelv ***** válasza:

Az átlagember is adjon ki legalább 1500 Ft-ot 60 percért, ez nem sok. A nyelvtanár tudását, hozzáértését meg kell fizetni. Persze diplomás nyelvtanárra gondolok, akinek van tapasztalata is.


A kérdésre válaszolva: lehet, hogy tanulnék ennyiért, mert attól még lehet jó az óra és lehet jó a tanár. Szóval anélkül következtetni, hogy ki se próbálom, nem helyes. Kipróbálnék 1-2 órát és ha bejönne, miért ne? De előre is meg kéne beszélni, hogy mi az, amit ennyi pénzért elvárhatok, és mi az, amit nem, nehogy meglepetések érjenek. Szóval ha órát akarnék venni, ez nem lenne talán akadály, bár kicsit elgondolkoznék, miért csak ennyi, mert furcsa.

2012. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek mégha hülyének is néztek érte :-) Közgázt tanultam, most jogot, tehát nem élek álomvilágban. Konkrétan miskolci voltam, tudom hogyan élnek az ÁTLAG EMBEREK. NETTÓ 70-80 ezerből, kilátástalanul. Ha előre akar lépni, pl. megtanulni egy nyelvet semmi esélye. Nekem szerencsém volt, hogy megtanulhattam ingyen, és habár szeretnék pénzt is belőle, az is a célom, hogy olyan emberek is járjanak hozzám, akiknek egyébként nem lenne lehetősége nyelvet tanulni a magas árak miatt. Tehát ezért...De úgy látszik ennyiért gyanús, az áru...Ez volt a kérdés célja, hogy mit vált ki. Köszi a válaszokat :-)
2012. jan. 13. 23:06
 13/35 anonim ***** válasza:
lol én 17 vagyok hugaimat ennyiért tanítom (nem én találtam ki hogy szüleim fizessenek érte)
2012. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
xd
2012. jan. 13. 23:18
 15/35 anonim ***** válasza:

600 Ft-os órabérrel viszont te nem fogsz megélni. A tanítás nem olyan, mint az irodai munka, hogy a csevegés, kávézás, mosdóba mászkálás, netezés, vagyis némi kikapcsolódás is benne van azért a 8 óra munkaidőben. Ott egy tanóra 60 perc folyamatos koncentrálást jelent, arról nem beszélve, hogy amíg nincs meg a kellő rutinod, felkészülni sem fogsz 10 perc alatt. Nem véletlen, hogy a tanároknak heti 22 óra számít teljes állásnak. Ráadásul ha ezt a 600 Ft-ot zsebbe kapod, akkor még fizethetsz külön azért is, hogy az egészségbiztosításod meglegyen.

Ha ennyire segíteni akarsz a szegényeken, adhatsz nekik kedvezményt, én még teljesen ingyen is tanítok két embert, de aki tud fizetni, attól rendesen elkérem az árát.

Bár őszintén szólva nem értem, hogy közgazdász és később még ehhez egy jogász végzettséggel miért havi 60-70ezer forintból akarsz megélni. Ez valami született mazochizmus?

2012. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nincs meg a jogász végzettségem még, a közgazdasági meg szakközepes. Az egyetem alatt szeretnék egy munkát, ami mellett tanulni is tudok. Tanítottam már, most is tanítok pár embert én szeretem csinálni, tehát nekem ez egyetem mellett tökéletes lenne. Ennyi az indok .-)
2012. jan. 13. 23:38
 17/35 anonim ***** válasza:
Hát ha neked egyetem mellett még van időd és energiád így jótékonykodni, akkor le a kalappal! Ebből megélni nem fogsz, az biztos. Viszont akkor tényleg úgy és olyan helyen hirdesd magad, hogy tényleg csak a rászoruló, tanulni vágyó diákok jelentkezzenek.
2012. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam már 1000 Ft/óráért is és nem ment...
2012. jan. 14. 00:09
 19/35 anonim ***** válasza:
És hova valósi vagy ? Ennyiért még engem is érdekelne. :D
2012. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
budapesti
2012. jan. 14. 00:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!