Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Angol tanítás 600 Ft/óráért?

Figyelt kérdés
Ti tanulnátok ennyiért?
2012. jan. 13. 22:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
De a kérdező budapesti. Ott meg simán elmegy 1000-1500 ft egy nem hivatalos tanártól. Az emberek meg azt fizetik meg, amit muszáj. Főleg Budapesten, ahol nem ritka az 5000 Ft-os magántanár sem...
2012. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szia! Engem komolyan érdekelne. De nem kifejezetten angol oktatás, hanem a beszéd része..nyelvvizsgám van középfokon, de beszélni már nem igazán tudok...mennyire beszélsz angolul? Nekem ez számítana..:)
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Bocs! Nem olvastam el minden egyes hozzászólást, hanem csak saját tapasztalatot osztottam meg, így adva a közösbe. Budapesten valóban alapból 1200-1500 lenne a minimális, amiért tanítanék én is.
2012. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én is tanítok angolt (Budapesten), nincs tanári végzettségem, csak felsőfokú nyelvvizsgám, meg oktatási tapasztalat kicsikkel, felnőttekkel is. Én 2000-et kérek egy alkalomért, de az a tanuló igénye szerint lehet 60 vagy 90 perc, nem kérek többet a másfél óráért. Házhoz megyek, és színesben fénymásolok nekik komplett tankönyveket ezért az árért. Többen is megkerestek, van is állandó tanítványom (heti 2x), többen is voltak, de aztán volt aki letette a nyelvvizsgát és abbahagyta, stb.


Abban a körben ahol én "mozgok" (elit fővárosi gimiben vagyok végzős, angol szakos leszek ha hoffmanrózsa engedi), ez nem számít drágának, iskolatársaim 4-5 ezret is kifizetnek egy óráért, a suliban tanító tanárok is ennyit kérnek a magántanítványaiktól.


19/L

2012. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Engem érdekelne ez a tanfolyam, hol is lenne helyileg, persze csak ha komolyan gondolod.
2012. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!