Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb módszer nyelvtanu...

Mi a legjobb módszer nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

2 és fél éve tanulok angolul. Most alap és középfok között vagyok. Ha beszélek külföldiekkel, akkor értem mit mond, de én nem tudom megértetni magam, vagyis nem jut eszembe hirtelen, hogy amit mondani szeretnék azt, hogy is mondjam. Mit tehetnék ez ellen? Hogy gyakoroljak, hogy párbeszéd jobban/gyorsabban menjen? Mert külföldiekkel keveset találkozok, azokkal is csak akkor, ha leszólítanak.

Külön tanár? Magnó hallgatás? Zene hallgatás (közben meg olvasom a szöveget, amit énekel)? milyen megoldásokat tudtok?


2009. aug. 12. 22:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
helo az két l
2009. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Mindig "ctb"-t írok :S:D Tudom, hogy etc, csak megszokásból.. nem tudom honnan rögzült, de már többször leszóltak érte :D Mind1, ha tudom, akkor javítom. Köszi :)
2009. aug. 13. 16:46
 23/24 anonim ***** válasza:

Ezek valóban jó tippek a nyelvtanuláshoz,de mi a helyzet a dyslexiások nyelvtanulásával?

A jelenleg 8.-os fiamnál tavalyi szakvélemény alapján már csak "maradványtünetek"vannak ,"kinőtte" a dyslexiát..

/Szerintem ezt nem lehet igazán "kinőni"/

Az általánosban németet tanul,amiből/sok tanulással/ 4-es.

Most a fejébe vette,hogy kéttannyelvű gimnáziumban szeretne tovább tanulni,mert úgy gondolja csak így tudja megtanulni a nyelvet.

Mi a véleményetek erről?

Bele merjen vágni?

2013. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sokat kell tanulni. Akkor meglesz az eredménye.
2016. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!