Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Előrehozott érettségi angolból?

Előrehozott érettségi angolból?

Figyelt kérdés
Augusztusban tettem egy középszintű Telces angol nyelvvizsgát,és májusban szeretnék előrehozott érettségit csinálni. Úgy tudom, hogy így nem kell osztályozó vizsgát tennem. De akkor mire kapok jegyet?

2015. dec. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Helló, én nem vagyok jártas a témában, de lehet, hogy a nyelvvizsga százalékát nézik.
2015. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Ugyanúgy osztályozóvizsgát kell tenni, és arra kapod a jegyet. De ne izgulj, ha felkészülsz az érettségire, akkor egy osztályozóvizsga gyerekjáték kell legyen.
2015. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk pl. ha van nyelvvizsgád akkor nem kell osztályozó vizsga automatikusan 5-öst kapsz. Ezt az iskoládnál èrdeklődd meg.
2015. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell az osztályozó de egydzerűbb sokjal mint az erwttsegi
2015. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az osztályozó szerintem nehezebb, mint egy középszintű érettségi, én ezt így tapasztaltam (tavaly én is megcsináltam). Nekem például az írásbeli érettségim 96% lett, a 11.-es osztályozó írásbeli része pedig 4-es (a szóbelinek köszönhetően végül 5-öst kaptam). De ez lehet iskola-/tanárfüggő.
2015. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!