Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kanji tanulás: hogy lehet...

Kanji tanulás: hogy lehet minimum 10-et megtanulni egy nap?

Figyelt kérdés

Most akarok elkezdeni tanulni. Nagyon félek a kanjiktól. Van egy ismerősöm, aki naponta átlagosan tízet tanul meg. Már több mint ezer karaktert ismer. Minden héten egy szabadnapot azzal tölt, hogy mindegyiket leírja párszor és megpróbálja segítség nélkül mondatokba ültetni őket. Aztán japán blogokat olvas.

Én is próbálkoztam vele, de a kanákat is alig tudom megtanulni:/ hogy csinálhatnám úgy, mint ő? Azt mondta, csak szorgalom és elszántság az egész. De ez olyan sablon duma. Ti, hogy csináljátok? Van valami trükkje, titka a dolognak? Mert ha én is megtanulok 10-et egy nap, akkor év végére meglesz mind. Mindenhol van valami kiskapu.



2017. jan. 19. 02:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

JAV: "és memorizáltam a hiraganákat", értsd: ennek következtében megjegyeztem a hiraganákat.


Egyébként most nem tudok rendesen koncentrálni, a NE és RE hiraganák leírását bizonyos vonatkozásban felcseréltem véletlen. Sorry.

2017. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!