Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Utál a tanár. Mit tehetnék?

Utál a tanár. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9. Osztályt és utál az angol tanárom Pl.: Ma is feleltett olyan anyagból amire azt mondta, hogy nem kell megtanulni. És (nagy) kettest kaptam. Mondtam egy csomó mindent és mondta közben, hogy nem fog segíteni. Amikor mások következtek akkor azoknak szinte mindent megemlített, hogy még ezt is mondhatná. Van egy gyerek aki nem mondott semmit és az kis egyest kapott. Még van egy gyerek aki egyes tanuló és az egy mondatot nem mondott önállóan az hármast kapott.

Igazából semmi oka sincs utálni jobban mint a többieket, azért mert beszélek ,de mindenki más is beszél. A legjobb haverom is 4 esre felelt ,de ha nekem is annyit segített volna akkor 5-ös.



2018. jan. 11. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Viselkedj jobban!
2018. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát pedig biztos, hogy azért utál, mert zavarod az órát, esetleg jobban, mint a többiek, nem figyelsz és netán még szemtelen is vagy. Viselkedj úgy, ahogy elvárják, és előbb-utóbb észreveszi a változást.
2018. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem utállak, csak tanulják drágám,akkor minden jobb lesz!
2018. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mer olyan vagy. Ne kábszerezz annyit!
2018. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!