Egy ponttal maradtam LE orvosiról, fellebbezhetek?

Figyelt kérdés

szerintetek van esélyem?

hol lehet ezt megtenni?


2013. júl. 24. 20:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
37%

Nem azt mondtuk, hogy sosem leszel rá képes. Csak ha most ennyi pontot sikerült elérned, akkor nincs meg az alapod az orvosihoz. Majd jövőre jobban felkészülsz.

És akkor majd sikerül.

Egyébként tedd a szívedre a kezed: Mielőtt kiderültek a ponthatárok, reménykedtél egyáltalán? Gondolom nem. Mert eddig akárkivel beszéltem, 400 alatti ponthatárt nem tippelt senki.

2013. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy aggósz miattam :)

de nem tudod honnan indultam

inkább azt mond meg,hogy ha jelentkezik fizetősre pótfelvételin,akkor mikor kerülhet át államira?? egy félév, vagy egy év után?

természetesen,ha jól tanul!!!!!!-.-

és tényleg hálás vagyok,ha nem a döntésem bírálod,hanem hasznos választ ad valaki,előre is köszönöm!

2013. júl. 24. 20:59
 13/50 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom honnan indultál. De az eredményeidből nagyjából be lehet lőni, hogy most hol tartasz. És tuom, hogy bánt, meg sajnálom, hogy ezt mondom, de attól most még nincsenek meg az alapjaid ezek szerint. Nem mondom, hogy sosem leszel rá képes, meg felesleges, hanem azt mondom, hogy ezt szeretnéd, akkor igen is tegyél érte, felvételizz újra.


Év végén van átsorolás. De én még nem hallottam olyanról, hogy vkit átvettek volna. Több az esélyed, ha újrajelentkezel, akár fizetős mellett is (csak orvosi mellett nem lesz időd az emeltre készülni) és utána elfogadtatod a tárgyaid.

2013. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
9%
Én is a béka segge alól indultam, bekerültem anno ponthatárral, most augusztusban vizsgázok anatból, mert nem sikerült. És 40-nel több pontom volt, mint mostani ponthatár. 88%-os közép kémiát írtam anno, most gyakorlatilag elég lett volna 30%-os emelt kémia ahhoz, hogy felvegyenek. Annyit röhögve összehoztam volna...
2013. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

igen, a gyógyszerészeti simán megvan, még 30 ponttal több is mint kellett volna

és emiatt nézem le azokat akiknek éppen csak a ponthatárt érték el?

aha, értem, köszönöm

2013. júl. 24. 21:05
 16/50 A kérdező kommentje:
nekem a kémiám 54....
2013. júl. 24. 21:06
 17/50 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálom, ha ezt lenézésnek veszed.
2013. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
35%

54. Orvosin pedig minden vizsga minimum 60%-tól kettes.

Nem lenézés, csak egyszerűen racinalitás. Még nem állsz készen, ennyi. Ha most bekerültél volna, jó eséllyel már az első évben kémián elbuktál volna.

Helyette tanulsz, felkészülsz, jövőre jobbat írsz, bekerülsz, és simán menni fog, mert meg lesz az alapod.

Ha nincs alapod, nincs mire építeni.

2013. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 24. 21:21
 20/50 anonim ***** válasza:
86%

Már ne is haragudjatok, kedves válaszolók, de egyetemi tanulmány teljesítmény és a felvételi pontszám nem korrelál.

Egyetemi teljesítmény egy permanens munka eredménye, a felvételi meg nem. Saját tapasztalat..én egy fizetős szak ponthatárán átcsúsztam (281 ponttal) éppen 2 éve..államira 400 pont felett lehetett bekerülni. Most évfolyam első vagyok..és az leső 10-ben egy állami támogatott sincs. Szóval nem minden a felvételi pontszám.

2013. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!