Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerekről és a skinhead-ek...

A rockerekről és a skinhead-ekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik csövesnek néz ki mint egy szörny úgy néznek ki a skinhead-ek meg mint valami ufók. Nem is ide valóak , szerintetek más országok tudják ezt hogy a Magyaroknál ez a divat ? Mert a skinhead-ek és a rockerek le égetnek minket szó szerint nem ??? Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ? Tudom hogy 1 ember véleménye 1 országról semmit nem ér de ez akkoris förtelem ami itt történik ebbe az országba. Lehet oltani meg a moderátornak írni... Hogy töröljék de ez az igazság !
2011. márc. 28. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
97%
kedves kérdező: az volt az első benyomásom hogy сigány vagy. de gondoltam nem ismerlek nem vagy az. akkor az jutottt eszembe : вuzi vagy . de még ebben sem voltam biztos. akkor csak is emos lehetsz. de abban biztos vagyok nem ismersz egy rockert sem. szerintem te a hippi - k re gondolsz. pont ma montam ha a gyerekem emos lenne a fáskamrába lenne a szobája. bevállalom a lepontozást.
2011. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:
Utolsó csak annyit tudok neked mondani hogy nagyon buta vagy. :)
2011. márc. 28. 22:43
 13/86 anonim ***** válasza:
88%
konkrétan (!) melyik gondolatom miatt gondolsz butának.
2011. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
13%

Én nem szeretem a rockereket,sem a skinhead-eket.

De hidd el a német rockerek vagy a nácik (-olyan mint, otthon a skinhead-ek) dettó ugyan ilyenek. Rockereknél luxus a fürdés, a nácik előtt meg nem lehet magyarul beszélni, mert pépet csinálnak az emberből.

2011. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
95%
Már ne haragudj, de én egy 45 éves jómódú üzletember vagyok, aki nagyon szereti a kemény zenét, van közel 5000 db eredeti cd gyűjteményem, van két fiam akik 3 évesek, és szinte egész nap öltönyben járok, két diplomával a hátam mögött. Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, stb. Voltál te már discóban, láttad hogy a mai nem "rocker" fiatalok hogy néznek ki és mit művelnek? Egy ember nem az alapján ítéltetik meg hogy milyen zenét hallgat, hanem hogy milyen a viselkedése. Én már 20 éves korom óta szeretem ezt a műfajt, és biztosan állítom neked hogy a mi akkori generációnkban sokkal több emberi volt mint a mostani rocker vagy nem rockerek táborában. Sőt volt nekünk egy nagyon fontos tulajdonságunk: Az összetartozás. Mindegy volt ki honnan jött, szegény volt vagy gazdag, ez a zene ezeket a dolgokat mind elhalványította. Ma viszont....... Nem tudom hány éves vagy, de gondolkozz el egy kicsit mielőtt marhaságokat kezdesz írni.
2011. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentező örülök hogy ilyen ember vagy. Csak annak nem örülök hogy nem nyitott szemmel jársz :/ Kicsit nézz szét ...
2011. márc. 28. 22:53
 17/86 anonim ***** válasza:
82%
háát a kérdező vagy viccből kérdezte vagy hülye, a skinheadek eredete már a névből is leszűrhetű hogy nem magyar eredetű, ergó nem csak Magyarországon vannak. Gondolom hallottál már a több százezres hippi/rocker gyülekezetekről más országokban.
2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
89%

Más országban is ugyanúgy vannak rockerek meg skinheadek, emok, meg hasonlók. az emberek ehhez hozzászoktak már, és nem az fogja meghatározni az országot, hogy van pár rocker az utcán.

Egyébként attól, hogy valaki rocker vagy skinhead, ugyanolyan normális és jófej tud lenni, mint egy bármilyen másik ember. az, hogy más a stílusa és más nézeteket vall, még nem jelenti azt, hogy szánalmas, vagy hogy rossz ember. CSak az a baj, hogy az emberek félnek a másságtól, mert nem ismerik, és megvetik, elutasítják.

Nemcsak nálunk terjedt el a rockerség, és senki nem törődik vele, hogy hogy néznek ki, mit csinálnak.

2011. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
73%
elárulnád a saját hovatartozásod a kérdés támájával mapcsolatosan?
2011. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
80%
elárulnád a saját hovatartozásod a kérdés témájával kapcsolatosan? (bocs az elöbbi elgépelésért.)
2011. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!