Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerekről és a skinhead-ek...

A rockerekről és a skinhead-ekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik csövesnek néz ki mint egy szörny úgy néznek ki a skinhead-ek meg mint valami ufók. Nem is ide valóak , szerintetek más országok tudják ezt hogy a Magyaroknál ez a divat ? Mert a skinhead-ek és a rockerek le égetnek minket szó szerint nem ??? Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ? Tudom hogy 1 ember véleménye 1 országról semmit nem ér de ez akkoris förtelem ami itt történik ebbe az országba. Lehet oltani meg a moderátornak írni... Hogy töröljék de ez az igazság !
2011. márc. 28. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Nem. :)
2011. márc. 28. 23:04
 22/86 anonim ***** válasza:
83%
Tahófalva...
2011. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 Tom Benko ***** válasza:
91%
Leégetni inkább te tudnál. Ez a hozzáállás erősen rasszista felhangokat rejt. De tudod, mit: bevállalom, én is rocker vagyok, négy diplomával, egyszerre négy munkahellyel, heti hét tusolással, egy feleséggel, egy gyerekkel. Szétnéztem, de a szégyen nem ez, hanem a tanulatlanság, bunkóság, tömény ostobaság, ami ezektől független.
2011. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
Örülök utolsó.
2011. márc. 28. 23:13
 25/86 anonim válasza:
91%

Bocs, hogy ezt mondom, de TE nem jársz nyitott szemmel. És kérlek ne büdös rockerezz le. A skinheadeket inkább a rasszizmus jellemezi, mint a zene. Máshol is van bőven hidd el.


A rockerek közül meg nem mindegyik olyan, mint egy büdös csöves akit legszívesebben felrúgnál. Ismerek olyat aki egy teljesen normális jó fej, vicces srác (és egyáltalán nem büdös), csak éppen hosszú haja van, bakancsban és terepszínű nadrágban járkál. Fel se lehetne ismerni, hogy rocker, ha nem látszana a ruháján. De van bőven olyan rocker aki felér egy utcai csövessel. Azokat én sem szeretem, de azokból is sokkal több van Amerikában.


Egyébként én is rockot hallgatok, de nem öltözök úgy, mert én normális ruhákat akarok hordani, de ettől azért nem köpök le egy emost, mert úgy öltözik és ápolja magát, ahogy ő akarja. Pedig van egy-kettő aki tényleg undorító (tisztelet a kivételnek).

2011. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
89%
Még annyit hozzáfűznék kérdező(tudod az öltönyös rocker) hogy az én barátaim, ismerőseim szinte mind családos, több gyerekes apuka már, akik a mai napig szeretik a rock zenét, és egyikről sem tudnád megmondani hogy mit hallgat. Nem akarok ódákat zengeni erről a műfajról, hogy hány klasszikust adott a mai világnak, mert erről egy külön topicban órákat lehetne írogatni, de ide ez nem tartozik. Még egyszer leírom: Nem az számít hogy mit hallgatsz, milyen filmeket szeretsz, mi a kedvenc ételed, hogy nézel ki,(itt mondjuk van olyan ami már nekem is sok azért) hogyan élsz, hanem mennyire vagy ember. Én sokkal szívesebben leállok beszélgetni egy fiatal sráccal aki rockernek van öltözve és értelmes mint egy discóból kilépő részeg bedrogozott őrülttel akivel nem is lehetne miről beszélgetni. Magyarországot a bunkók járatják le a viselkedésükkel, nem a békésen sétáló rockerek.
2011. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
87%
Nemvagyok rocker csak néha hallgatok rock zenét, de ismerek rockereket. Egyáltalán nem ők járatják le az országot hanem az ilyen semmitsem tudo de mindenbe beleokoskodó k.csögök mint a kérdező. Le lehet pontozni vagy lehet hülyeségeket válaszolni de aki értelmes az átlátja a helyzetet.
2011. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
92%

a rockerek nem büdösek, inkább aki így általánosít, az menjen szexelni sp-vel,vagy a romákkal..a skinheadek legalább próbálják pucolni a népet.

s z á n a l m a s .

2011. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
93%
rocker vagyok, van 1 diplomám, nyelvizsgám, érettségim, fürdök, ismerem a parfümöt is, sminkelek, max factor,maybelline,nxy,stb, ugyan úgy adok magamra, ez az általánosításod most 1 nagy bukta volt.... osztom a véleményeket, tényleg szá n almas vagy.
2011. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
89%
Nem úgy néznek ki mint az Ufok. Hidd el.
2011. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!