Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerekről és a skinhead-ek...

A rockerekről és a skinhead-ekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik csövesnek néz ki mint egy szörny úgy néznek ki a skinhead-ek meg mint valami ufók. Nem is ide valóak , szerintetek más országok tudják ezt hogy a Magyaroknál ez a divat ? Mert a skinhead-ek és a rockerek le égetnek minket szó szerint nem ??? Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ? Tudom hogy 1 ember véleménye 1 országról semmit nem ér de ez akkoris förtelem ami itt történik ebbe az országba. Lehet oltani meg a moderátornak írni... Hogy töröljék de ez az igazság !
2011. márc. 28. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
85%
azért nem mondja meg, mert a tanárbácsi múlt héten megerőszakolta, azért lett ilyen gyökér
2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
100%
kérdezőnek: gyáva vagy, hogy megmond, milyen kaszthoz/ állatfajhoz(munkakerülő segílyes) tartozol.
2011. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Boruljatok egymás nyakába ezzel a kérdezővel, kb. egy szinten vagytok.


Nos, kérdező. Közülünk te vagy az, aki beszűkült látásmóddal rendelkezik. ( Meg az is, aki pampog a magyarságról, de egy mondatot nem tud leírni helyesen). Kezdjük ott, hogy a nemem szerint nő vagyok, belsőleg rocker. Sosem voltam igénytelen, mindig kínosan ügyeltem arra, hogy jól nézzek ki. Naponta fürdöm, használok dezodort. Szemeket becsukni, most jön a meglepiiiiii ---> Meg nem állapítanád, hogy rocker vagyok. Nőies ruhákban járok, magassarkút hordok, szépen és kulturáltan beszélek, mosom a fogaimat, borotválkozom. 12 éves korom óta "ezt" a zenét hallgatom, és elhiheted, hogy sok évvel meghaladtam ezt a kort, már növöm ki.

Nos, nem értem, hogy mi a problémád. Komolyan. Azt hiszed, ha eljönnek szerény kis hazánkba, akkor az turisták azt fogják nézni, hogy mennyi rocker van Magyarországon ? Ha te elmész külföldre, akkor te azt keresed, hogy ott mennyi van ? Elhiheted, hogy magasról lekakikják, jobban érdekli őket a Halászbástya meg a Visegrádi vár.


Na, csókoltatlak.

2011. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
70%

Ja, még valami.


Ha így viszonyultok a kérdezőhöz, ilyen jelzőket használtok rá és ebben a hangnemben, akkor talán van alapja a kérdésének. Részben. Kicsit...

Tudni kéne normális, embeir módon lerendezni a vitákat, szubkultúrákat nem figyelembe véve.

Így válaszoltok neki, akkor megerősítitek abban a hitében őt, hogy minden rocker ilyen, amikor nem.

Utolsó voltam.

2011. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
80%
Külföldön sokkal extrábban kinéző emberek is előfordulnak, de nem baj.
2011. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
38%
Hűha, a Sziget fesztiválon is vannak rock előadások, most mi lesz?
2011. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
Hatalmas nagy pancserek vagytok ... Röhögni jövök fel :D:D:D:D:D Még le írjátok hogy ti fürdötök meg miket használtok HÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁ. Annyit el árulok nektek hogy a kérdezőtök 1 lány.
2011. márc. 29. 20:55
 48/86 anonim ***** válasza:
82%
ki nem gondolta volna h egy unatkozó kis ribanc vagy-.-
2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc de látom te is jellemzed itt magad kis hülye rocker
2011. márc. 29. 21:02
 50/86 anonim ***** válasza:
87%

ma 19:23


Nem érted meg, hogy ilyenekkel nem lehet vitatkozni, meg semmiféle kultúrált hangnemet felvenni.


Kérdező, neked meg csak annyit, hogy magasról lesz.rja mindenki, hogy fiú vagy e vagy lány. Ha fiú vagy, akkor elég éretlen vagy. Ha lány, akkor még szomorúbb, hogy lány létedre ilyen mocskos a szád, és ilyen mocskos a stílusod.

Komoly önértékelési- és személyiségzavaraid vannak, és én ezért nem utállak, csak mérhetetlenül sajnállak.


Változtass a stílusodon, mert egy moszkva téri cigányéval vetekszik.

2011. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!