Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerekről és a skinhead-ek...

A rockerekről és a skinhead-ekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik csövesnek néz ki mint egy szörny úgy néznek ki a skinhead-ek meg mint valami ufók. Nem is ide valóak , szerintetek más országok tudják ezt hogy a Magyaroknál ez a divat ? Mert a skinhead-ek és a rockerek le égetnek minket szó szerint nem ??? Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ? Tudom hogy 1 ember véleménye 1 országról semmit nem ér de ez akkoris förtelem ami itt történik ebbe az országba. Lehet oltani meg a moderátornak írni... Hogy töröljék de ez az igazság !
2011. márc. 28. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 Hutch válasza:
74%

"Kedves" kérdező!

Egy szánalmas,gennyes kis takonypóc provokátor vagy,akit szemmel láthatóan nem verdestek még pofán elégszer!Javasolnám keress magadnak egy játszópajtást,aztán tegyetek egymás kedvére.Kis lúzer!

Te pedig,tisztelt "# 70/80" nyugodtan kezet foghatsz ezzel a kis mitugrásszal.Képzeld,értelmes kérdésre tudunk ám válaszolni,csakhogy ennek a kis bélgilisztának a firkálmányában az értelemnek még csak a halvány csíráját sem lehet felfedezni.Javasolnám,inkább meg se szólaljatok a jövőben!Úgy mindenki jobban jár.

2013. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
Megerőszakolt egy pedofil rocker, vagy mégis mi a bajod velük?
2013. júl. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 Rock'n'Rollgirl válasza:

Szia! Kedves kérdező, Rocker vagyok, és kicsit bánt hogy így vélekedsz rólunk! Lehet hogy másként öltözünk, másként látjuk a világot, de a legtöbbünk kultúrált és értelmes! Amúgy nem értem mire gondolsz annál hogy ,,Egy külföldi ember eljön túristaként M.O.-ra és meglát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lesz szerintetek?" Csak tudatom hogy minden országban vannak rockerek, skinheadek, punkok... Nem kéne rólunk így itélkezni, mert egy nyitott társaság vagyunk, és aki normálisan áll hozzánk, azt befogadjuk, mégha a stílusunk ne is képviseli. Viccesnek tartom, hogy Te írod, hogy ,,csövesnek nézki" és hogy ,,nem ide valók"... A rockerség egy stílus,(pontosabban egy életérzés de ebbe ne menjünk most bele)azt megválaszthatja az ember, attól még ugyanolyan magyar állampolgár mint bárki más. A kommentjeidből itélve te roma származású vagy... Ezzel most nem a rasszizmusomat szeretném kifejezni, félreértés ne essék... Csak kijelentem, hogy amíg Te nem tudsz helyesen leírni egy mondatot, ujjnyi vastag aranyláncokban, és zebracsíkos cuccokban mászkálsz, addig nem a rockereket és egyéb kisebbségben lévő szubkultúrát kéne nagy erőkkel ,,fikáznod", hanem magadba kéne nézned.Nekem semmi bajom azokkal a roma állampolgárokkal akik tisztességesek, és dolgoznak... Az sem probléma ha nem műveltek annyira, csak ne lopjanak, és ne szálljanak be a ,,köcsögmagyar-büdöscigány" harcokba... Tanuljunk már meg egymás mellett élni , és ha nemis barátok lenni, de ne szóljunk be a másiknak, azért mert egy bizonyos társadalmi réteget képvisel.


Ui.: Nem nézünk ki csöveseknek..Attól hogy másképp öltözködünk, és nem állunk be a ,,sorba" attól mémg nem nézünk ki csövesnek.

2013. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tartom butaságnak a kérdésedben, hogy úgy viselkedsz, mintha ez csak nálunk lenne. Szerinted más országokban nincsenek rockerek? Egyébként olyan marha sok rocker nem rohangál az utcán, hogy bárkinek véleménye legyen róla. A páwák sokkal többen vannak. Szerinted ezek a divatok hol alakultak ki? Mert marhára nem nálunk.

2014. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim válasza:
A rocker-eknek van stílusuk, ügyesek, mások, te meg csak egy retkes tömeg ember konformista retkes tahó vagy! Nem vagyuk büdösek és foglalkoztunk magunkkal. Hány rocker-t látsz, akinek rastája, földig érő szakálla és koszos ruhája van? Mert én egyet sem. Bezzeg 10 rocker mellett hogy elkussolnál xD
2017. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim válasza:
Jó. Kettőt láttam hűha. Az csak 2
2017. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!