Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A rockerekről és a skinhead-ek...

A rockerekről és a skinhead-ekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem mindegyik csövesnek néz ki mint egy szörny úgy néznek ki a skinhead-ek meg mint valami ufók. Nem is ide valóak , szerintetek más országok tudják ezt hogy a Magyaroknál ez a divat ? Mert a skinhead-ek és a rockerek le égetnek minket szó szerint nem ??? Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ? Tudom hogy 1 ember véleménye 1 országról semmit nem ér de ez akkoris förtelem ami itt történik ebbe az országba. Lehet oltani meg a moderátornak írni... Hogy töröljék de ez az igazság !
2011. márc. 28. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
83%

AMÍG A FÖLD KEREK, MINDIG LESZNEK ROCKEREK!!!!


"Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ?"


Mi lenne? Külföldön is vannak metálrajongók, okoska. -.-"


Inkább a rockerekről legyenek emlékei a külföldinek, mint arról, hogy egy 20 főből álló cigány banda megtámadta és a sz@rt is kiverte belőle...


26/L (és rocker)

2011. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó vagyok.

Még annyi, hogy a rockerek összetartanak és nem kezdik el fikázni a másikat a ruhája, a sminkje stb. miatt.


Kedves Kérdező, Te egy hihetetlenül korlátolt ember vagy. Hány éves vagy, 12-13? :D Mert a stílusod erre enged következtetni. :)


Másrészt a rockzenészek éveken át tanulnak hangszereken játszani, nemegyszer komolyzenei múlttal rendelkeznek. Míg a mai, rádióból ömlő tucatgagyi elkészítéséhez nem kell semmilyen zenei előképzettség.


És egyetlen rocker ismerősöm sem igénytelen. Ellenben találkoztam már olyan diszkópatkányokkal és hip-hop zenét istenítőkkel, akiknek a borz sírva könyörgött volna a receptért, olyan penetráns szaguk volt.


26/L

2011. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
86%
utolsónak igaza van.
2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, sokszor találkoztam már érdekes buta emberekkel, de magasan te vagy a legprimitívebb mind közül...
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim válasza:
87%

"Kedves" kérdező!

Ezzel az egésszel sikerült eléggé felidegesíteni.


Az összes eddigi hülyeségedről a véleményem:

„A büdös köcsög rockerek ne írjanak durva komikat mert csak magukat nézetik le” - Ezzel csak magadat nézeted le, mert senki nem ért veled egyet de azért írod a baromságot. És ide kérdéseket kellene feltenni, te pedig kiírtál egy kérdést és akármit mondanak rá, írod a baromságokat. De az egészbe az a legnagyobb baromság, hogy nem láttam még se büdös, se köcsög rockert.


„Most 1 külföldi ember túristaként el jön MO-ra és meg lát 1-2 ilyen alakot a véleménye mi lessz szerintetek ?” - Egyik az hogy tanulj meg írni. Másik meg az, hogy pl. a németeknél egyik leghíresebb zenekar a Rammstein és nem lepődnek meg azon ha itt is vannak ilyenek. És inkább rockerek és skinheadek, mint hogy 20 cigány szétverjen.


„Az a szánalmas aki rocker vagy skinhead !” - Te vagy szánalmas. Felteszel egy hülye kérdést és nem tudod elviselni és nincs semmi bajunk a rockerekkel.


„a rockerek büdösek tetvesek” - Egyet mondj aki büdös vagy tetves! Pl. ezek közül:

Nirvana - [link]

System Of A Down - [link]

Children Of Bodom - [link]


De hogy legyen magyar is akikről szerinted a véleményt alkotják az országról:

Tankcsapda - [link]

Akela - [link]

Ossian - [link]


Szerintem szánalmas amit csinálsz.

Ha lehet dögölj meg ahol vagy, vagy takarodj innen!


És azt remélem tudod, hogy amiket írtál az tele van sértegetéssel és provokációval és ezeket szerintem nem nagyon olvastad:

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"

2011. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 Shellshock válasza:
87%

Kedves mindenki!

Áruljátok már el,mi értelme vitázni egy ilyen kis szánalommal?

Egy ilyen szerencsétlen,kinyalt seggű,neveletlen,kisegítős kis internethuszár takony kb. annyit nem ér,hogy egy "büdös rocker" leköpje.

"Kedves" kérdező:

Egy ilyen hozzád hasonló kis "valamit" csak sajnálni lehet.

Haragudni max. a szánalmas szüleidre tud az ember,akik "megcsináltak" ugyan,de arra már nem vették a fáradtságot hogy embert(vagy legalább valami emberszerűt)faragjanak belőled.

És még te röhögsz itt?Mégis min,pici bogaram?!

Magadon?Mert azon lehet is(csak meg ne fulladj).

A szint,ahol te emberileg elhelyezkedsz,az kb átmenet egy tenyérnyi méretű turha,és az abszolúte semmi között.

Szerintem borulj is rögtön térdre,és adj hálát a sorsnak az internetért,ahol szánalmas lényedből adódó frusztrációdat alaposan kiélheted.Lefogadom az életben,ha valaki hozzád szól,két szót nem bírsz értelmesen kinyögni.

Csak azt nem értem,minek strapálom magamat,egy ilyen genetikai hulladékra még a szó is kár.Ezúton is küldeném szívélyes üdvözletemet annak reményében,hogy mihamarabb megszűnsz létezni(ha már anyádnak nem volt annyi esze,hogy a kukába dobjon csirinyó korodban),lehetőleg egy,a torkodon lassan végighúzott kés pengéje által.

Üdvözlettel:Egy végtelenül büdös,tahó rocker,aki most jól lenézette magát.

U.I.:További jó röhögést,kis riherongy.

2011. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
79%
És hálát adhat a sorsnak azért is, hogy nem tudjuk kideríteni, hogy ki is ő valójában, hol lakik, stb...Az ilyet legszívesebben úgy pofánb@sznám, hogy az összes fogát kiköpné.
2011. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 Shellshock válasza:
57%

Sajnos az internet világának egyik legnagyobb negatívuma,hogy az ilyen kis semminulla niemandok itt játszhatják az "eszüket",bármilyen következmény nélkül.A való életben persze a stréber,csicska,lábtörlő stb. kategória élharcosa az összes. Lefogadom hogy pld ennek a kis nemtomminek is minden áldott nap elveszik az uzsonnáját-zsebpénzét a suliban,meg jól kip.csázzák a képét,aztán ilyenkor,nyári szünetben alaposan kiéli magát a virtuális világban.

Én csak annyit mondok:Ez legyen a legnagyobb örömforrás,szánalmas kis életében!

2011. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim válasza:
63%
Nagyon eggyetértek veled utolsó válaszoló! Na így kössön bele bármilyen köcsög a rockerekbe!
2011. okt. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
32%
A rockerek egy egyszerű kérdésre sem bírnak válaszolni. Modortalanok. Írni se, olvasni se tudnak. Aki rocker vagy szkinhead, az mind divatból teszi.
2012. jan. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!