Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Biztosíthatlak, hogy semmi irigység nincs bennem, én is festhetném a körmöm, vasalhatnám a hajam, és sminkelhetném magam, de ami b*zis, az b*zis.


Amúgy meg elég idegesítő, hogy a leszólást mindig irigységgel próbáljátok magyarázni, ti, metroszexuálisok is, meg a 13 éves Justin Bieber és SP rajongó kislányok is. Komolyan nem vágyom arra, hogy úgy nézzek ki mint egy meleg, és hogy mások is annak nézzenek.

2011. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

12:19

ha egy srác nem tudja, hogy jól áll-e neki és "csak mert divat" cuccokat vesz fel, na az abszolút nem metrosex sztem

2011. ápr. 22. 12:23
 23/66 anonim ***** válasza:
87%
egy hetero pasi le tudja írni David Beckham nevét, mert mint focistát nézi, nem pedig mint divatmajmot..
2011. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
83%

Hajat vasal- gratulálok neki.

Körmöt fest- kiérdemli az igényesség fokát, függetlenül attól, hogy nem attól lesz valaki igényes ha napont hajat vasal meg körmét kifesti...de lényegtelen.

Parfüm az még ok.

Nagyon finom stílusban öltözködik - kb lesz@rom.

"egy magára semmit sem adó stílustalan, igénytelen "férfiállat" :) "- Nem attól lesz valaki igényes, mert a divatnak megfelelően öltözködik én azokat kb egy majomnak tekintem. Attól lesz valaki ízléses, ha jól megválasztja a hozzá illő ruhát. Az igénytelenség meg nálam nem azt jelenti egy férfinál, hogy na most nem vasalja ki a haját, nem parfümözi be magát, meg nem festi ki a körmét...Az igénytelenség nálam ott kezdődik, ha zsíros a haja, nem fürdik mindennap, vagy ha koszos a körme. ( de ez nem azzal egyenlő, hogy akkor most fesse ki :) ). Vagy ha szakadt ruhákba jár. Nálam egy sima ing meg egy farmer tökéletes egy pasinál. Nem kell csiricsálé ruhákba járnia, hogy felfigyeljek rá. Vagy nem kell befestenie a haját, vagy vasalnia, hogy felfigyeljek rá.

Vagy, ha elhanyagolja a mozgást, a sportot legalább a testét tartsa karban.

"át talán erre mondom én h más réteg, más körök, mert nyilván az ilyen srác sosem fog barkácsolni pl, szóval mintha ez összefüggne az életvitelével is," Igen végülis igaz, összefügg az életvitellel. De akkor inkább választanék egy fizikia munkást, mint egy metroszexuális pasit, aki szellemi munkát végez.

A fizikai munkások között is vannak értelmesek és nem igénytelenek. (mégmielőtt ezt írná valaki).

2011. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

ha már említetted, nézd én nem csípem SP zenéjét, sőt baromira nem is ismerem mit is művel, de azt látom rajta, hogy az utolsó gomb is jól áll neki, ami rajta van, és hogy egy olyan srác, akinek van ízlése (fogalmam nincs, meleg-e, de hogy metro az biztos)

és az a púder miért olyan nagy gond? hát ha van valami takarnivalója, kicsit pattanásos stb, akkor sztem igenis használjon púdert, és a szájfény se gond, de persze megint nem rúzsról beszélek !!

2011. ápr. 22. 12:27
 26/66 Vadmeggy ***** válasza:
89%
Hát úgy látom menthetetlen vagy! Engem nem zavar, hogy te ezt tartod férfiasnak, de ne ítélj el másokat azért, mert nem ratyik.
2011. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

12:25

nem szólom le, mert mindenki azt tesz,amit akar, de én eddig próbáltam úgy hozzáállni, ahogy te, aztán mindig csalódtam is jó nagyot a fizikai vagy szellemi munkát illetően.

hidd el, azért az egész mentalitásán meglátszik valakinek, hogy milyen körökben mozog, na de ez már más téma, csak nyilván te is érzed a különbséget mondjuk egy vízvezetékszerelés és egy többmilliós tételű üzleti ebéd között a nagykövet úrral

(most csak két szélsőséges példa, de van ilyen)

2011. ápr. 22. 12:34
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy miből gondolod, hogy irigység.


Egyszerűen nem férfias, aki így néz ki. Legyen az élsportoló, vagy sem.


Én sem vagyok igénytelen, de az már tényleg túlzás!

Egy férfinak nem így kell kinézni:

[link]

2011. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

12:29

pont ez volt a kérdés címe is ... ugyan miért lennének ratyik? pont hogy falják a csajokat! belém beszéled azt is, ami nem létezik ... nem értelek, és ilyenkor azért mégis egyfajta irigység tűnik a legkézenfekvőbbnek nekem, hát hiába, a hímek közti durva harc az embernél is megvan :)

2011. ápr. 22. 12:50
 30/66 A kérdező kommentje:

12:48

szóval egy élsportoló, izmos testű és fiús arciú srác nem férfias? hát akko rki, ha ő nem?

2011. ápr. 22. 12:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!