Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
89%

az alábbi dolgok márpedig nem férfiasak a társadalom nagy többsége számára:

- hajvasalás, hajfestés

- köröm festés

- fülbevaló

- csilivili ruhák, feszülős gatyeszok, pólók

- alapozó, púder, festék,

- szoli


Tehát aki férfi létére ilyeneket csinál, az a társadalom nagyobbik része számára nem férfias vagy macsó, tök függetlenül attól, hogy mennyire van kidolgozva a felsőteste vagy milyen karakteres az arcéle, a többség felé sugárzott üzenet nem az, hogy itt az igazi férfi, hanem az, hogy egy újabb divatratyi tini.


És pont ezért az irigységről sem lehet szó, mert egyszerűen ez olyan benyomást, üzenetet sugároz, amit a férfiak többsége semmi áron nem akarna magáról kialakítani.

2011. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
83%

KÉrdező, hány lánnyal volt eddig a metro srác akiröl beszélsz?


Csak érdekel hogy hány lánytol számit valami "nöfalonak". :D:D

2011. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

13:02

nemtom neked szám szerint megmondani, de az a fajta, aki ha elmegy egy házibuliba, na ott el fog fogyni a csomag óvszer, amit visz

2011. ápr. 22. 13:05
 34/66 anonim ***** válasza:
88%
AIDS ellen kell is a gumi.
2011. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

"nemtom neked szám szerint megmondani, de az a fajta, aki ha elmegy egy házibuliba, na ott el fog fogyni a csomag óvszer, amit visz"


Hát az ilyen meg végképp nem kéne :) Nem elég ,hogy egy kúróg.ép de még metroszexuális is ez márcsak readás mindenre.Pff :D

2011. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy bunkó villanyszerelő vagyok, de bármikor felöltözök úgy, hogy el tudjak menni egy nagyköveti fogdásra, és megfelelően tudjak ott is viselkedni.
2011. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

13:14

ez most megint irigykedés ? :)

2011. ápr. 22. 13:18
 38/66 A kérdező kommentje:

13:16

na most meg az a baj h kúrógép :) hihetetlen vagy na

2011. ápr. 22. 13:19
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

Igen az a baj, ugyanis nem hiszem, hogy olyan hű de nagyon menő lenne, hogy egy házibuliban végigkú.r mindenkit. Nem tudom lejött-e , de én lány vagyok. Ha valakinek komoly kapcsolatai voltak az még oké, de akiről te beszélsz annak nagyrészt egyéjszakás kalandjai vannak..Bocs de nekem ez b@szottúl nem jön be. És milyen irigykedés? Szerintem itt csak te nézel mindenkit ratyinak, aki nem úgy gondolkozik, mint te. meg a meleg barátod.

Még arra a válaszodra írok, igen lehet, hogy van egy kis különbség ha egy fizikai munkással vagy mittudomén egy nagykövet igazgatójával beszélek, de én szeretném megválogatni az embereket. És a büdös életben nem kezdenék egy olyannal, aki végigkúr minden csajt egy házibuliban.

2011. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy falják a csajokat...:) A 13 éves kislányokat, akik barátnőzni szeretnének fiúzás helyett :D

Egyébként most vagy te vagy az, akiről az unokaöcséd címén írtál, vagy mindketten nagy homokozók vagytok.

Hiába vered itt magad, ettől még nem férfias:

A SMINK (sőt, ez már egyenesen b-zis)

A szoli (bár egyes ratyi discos körökben ez "menő")

A körömfestés (ez meg már transzvesztitizmusra utal nálam)

A hajvasalás (ez meg ratyi emos dolog)

A szőrtelenítés (egy férfinak basszus ne legyen már szőrtelen a keze-lába pl...)

A divatos, cuki rózsaszín hipertrendi rucikba való öltözködés.

Ki a fene akarna egy olyan sráccal lenni, akinek a sminkjét csókolgathatod le az arcáról, hisztizik, mert fáj a lába epilálás után, 1 órát kell várni rá, hogy elindulhassunk valahova, mert vasalgatja az emós kis hajacskáját és festi a körmeit, aztán mint egy nyomorék szárítgatja őket, és még a ruháit is fél óráig válogatja?! Aztán meg ha mégis lenne olyan, aki lefekszik vele, elkezd siránkozni, hogy ne gyűrje össze a csini rózsaszín ingecskéjét, mikor leveszi róla????? Basszus, a röhögőgörcs kerülget már a gondolattól is.


Egy férfi legyen ápolt, fürödjön, mosson hajat, borotválkozzon, használhat kölnit, öltözzön a stílusához és az egyéniségéhez illő ruhákba (bár én azt preferálom ha ezek a ruhák sem ilyen homok, mint amit valamelyik válaszadó linkelt - ahogy leírták, a farmer+ing/póló tökéletesen megfelel), és ENNYI. Ezen túl már minden csak jel a (z elfojtott) homárságra.

Mellesleg a melegekkel semmi bajom, vannak meleg ismerőseim, de ők legalább bevallják.

2011. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!