Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen. a kövecskés fülbevaló, köldökpiercing meg egyéb dolgok is melegek. Bár ez is divat a discos körökben, de hát ott is inkább már lányoknak néznek ki az alfahímek :))))
2011. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

13:23 és utána következő

még mielőtt leratyiztok, csak mert mondtam azt az unokaöcsémes storyt, mondom gyorsan, hogy lány vagyok! úgyhogy nem két melegről van szó, ahogy mondta valamelyikőtök.

de már megint nem értem, hogy jön ez ide


hát aztán, hogy kúrógép, figyelj, most megint más kérdés, hogy nem komoly kapcsolatokat keres egy házibuliban, hanem eleve azért megy (de a lány is!!), hogy ott legyen pár sexkalandja az éjszaka során

na de most ne mondd, hogy ilyet nem hallotál, mert álszent dolog lenne, ne viccelj, amikor a srácok a fél osztályt "megpakolják" pl egy osztkiránduláson? ugyan ... ez a kor erről szól

2011. ápr. 22. 13:33
 43/66 anonim ***** válasza:
83%

Még annyit, hogy hiába számít neked menőnek, hogy jaj most metroszexuális meg falja a csajokat.Milyen csajokat? A kis 14 éveseket.Mert igaz érett nők közül is sajnos akadnak szép számmal, akik szóbaállnak az ilyenekkel meg nedvesedik a bugyijuk de én inkább jobban preferálom a fizikai munkásokat, mint az ilyeneket. Mellesleg én lány létemre átlagos vagyok, szeretek sokszor egyszerűen sportosan öltözködni smink nélkül.. Nos az ilyen "kedves" metroszeuxáis pasik előszerettel néznek le, szabályosan undorral néznek rám, hogy mi az, hogy én nem szolizok meg nem vagyok kifestve nem vagyok kisestélyiben a hétköznapokban? Szóval erről ennyit. Lehet vannak kivételek, akik nem így viselkednek de ritkaság számban megy az is. A sulinkban is sok az ilyen ratyi piszkafa emos kiskölyök, akik azt hiszik milyen menők, hogy na most ők fiú létükre úgy néznek meg úgy viselkednek , mint a lányok. Az ilyen kis 13 éveseknek biztos bejön, nekem nem. És nagyon nem látok mást a sulinkban a metroszexuális kö.csögök mellett úgyhogy marad az egyedüllét. :D Már ha megszólalnak már akkor agyfrászt kapok. Egy olyan ismerősöm van, aki szeret öltözködni és szereti a divatot, de nem tölt el fél meg 1 órákat a tükör előtt. És jó vele beszélgetni, mert mellette értelmes is. A másik meg, azzal meg pont emiatt szakadt meg a kapcsolatom, mert teljesen megváltozott. Mondjuk az más téma, hogy lehet kiderült róla, hogy biszex vagy meleg. De lényegtelen.

Úgyhogy hagyjuk ezt, úgy sem lehet téged meggyőzni semmivel és te sem tudsz minket sem meggyőzni szóval már most veszett ügy..szeressed csak a metroszexuális pasikat, csak a másik tábort ne akard meggyőzni, hogy azok miért jobbak mint egy igényes igazi férfi! Ok?

2011. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
én nem meggyőzni akarok senkit, csak egyszerűen elbeszélünk egymás mellett, ahogy látom
2011. ápr. 22. 13:39
 45/66 anonim ***** válasza:
83%

"én nem meggyőzni akarok senkit, csak egyszerűen elbeszélünk egymás mellett, ahogy látom"


Te beszélsz állandóan irigységről, mikor ez csak szimplán nézőpont kérdése. Amit te nem tudsz belátni, hogy nem mindenki szeretheti a metro fiúkat. Te próbálsz minket meggyőzni, hogy miért olyan heterok is a metro srácok, meg miért jobbak ők.

2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
87%

"hát aztán, hogy kúrógép, figyelj, most megint más kérdés, hogy nem komoly kapcsolatokat keres egy házibuliban, hanem eleve azért megy (de a lány is!!), hogy ott legyen pár sexkalandja az éjszaka során

na de most ne mondd, hogy ilyet nem hallotál, mert álszent dolog lenne, ne viccelj, amikor a srácok a fél osztályt "megpakolják" pl egy osztkiránduláson? ugyan ... ez a kor erről szól"


Hallottam, hogy a mai 14 éveseknél ez a menő, nálunk anno nem volt. Én elve csak szerelemből szeretkezem valakivel, hogy egyébként ki, miért és mit csinál, az nem az én dolgom - igaz a véleményem megvan róla. Egyébként ennek a kornak nem erről KELLENE szólnia, de ez is más kérdés. És ha kérhetlek ne általánosíts, nem mindenki ilyen elfuserált értékrend nélküli szerencsétlen, hála az égnek.

2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

13:41

csak ismét egy tényt írtam ... nem egy osztálykiránduláson voltam + edzőtáborokban is, és minden éjszaka erről szólt, és pedig voltunk elég sokan. most akkor én láttam rosszul? azért azt nem hiszem h ettől már szerencsétlen lenne az illető, mert annyi pozitívumot látok benne, hogy nem tapasztalat nélkül megy majd egy komoly kapcsolatba, erre értettem, hogy ennek ekkor van az időszaka

2011. ápr. 22. 13:45
 48/66 anonim ***** válasza:
84%

"csak ismét egy tényt írtam ... nem egy osztálykiránduláson voltam + edzőtáborokban is, és minden éjszaka erről szólt, és pedig voltunk elég sokan. most akkor én láttam rosszul? azért azt nem hiszem h ettől már szerencsétlen lenne az illető, mert annyi pozitívumot látok benne, hogy nem tapasztalat nélkül megy majd egy komoly kapcsolatba, erre értettem, hogy ennek ekkor van az időszaka"



Igen ennek a korban MANAPSÁG így szokott működni. És ez b@szottúl nem arról szól, hogy most jajj tapasztalatot szerez és egy komoly kapcsolatban mennyire lesz tapasztalt. Francot! Maximum még akkor is félrefog kúrni, mert megszokta a szabad életet. hogy mindenki mindenkivel..

Te nagyon elvagy tévedve, és látszik rajtad, hogy ilyen kis 15 éves lehetsz legalábbis agyilag biztos az vagy.

Már bocs.

Az mitől tapasztalat szerzés, hogy mint az állatok úgy szexelnek mindenkivel, mintha érzelmek meg kontroll nem is létezne csak az ösztönök. Erről szól a mai fiatalság semmi másról. Ez nem tapasztalszerzés, csak beállsz a borjúk közé, és együtt bégetsz a nyájjal.Mert ha nem azt teszed akkor még te vagy a lúzer. Érted miről beszélek.

Szerencsére én egy normálisabb osztályt kaptam, bár ott is vannak ilyenek de vannak nagyon erős kivételek is. És mégcsak 18 éves vagyok tehát nem vagyok én olyan öreg. Régen általános iskolában nálunk nem így volt akkor normáls volt minden. Az neked mitől normális, hogy mindenki mindenkivel szexel? Ezt én csak tudatlanságnak nevezném, hogy hogy képesek arra, hogy olyanokkal lefeküdjenek akikkel nem is járnak meg semmi nincs köztük. Aztán meg rinyálnak, ha a lány teherbe esik. Tudod én inkább kerülöm az ilyen társaságot, mert az agyi szintem pár hónapon belül biztos lezuhanna 0-ra, ha ilyenek vennének körül. Szerencsére mindig is volt önkontrollom. Ez az ami megkülönböztet minket az állatoktól. Csak sajnos ez nem minden emberre igaz. Emberállatok úgy is lehetne mondani.

2011. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
de figyusz, most miért kell összekötni az ösztönös és egészséges vágyakat a tudatlansággal? ismerek én abszolút okos, versenyeket nyerő srácot is, aki ilyen alkalmakkor viszont "elengedi magát", mert kívánja. de most az a baj h kívánja?
2011. ápr. 22. 13:58
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

"'de figyusz, most miért kell összekötni az ösztönös és egészséges vágyakat a tudatlansággal? ismerek én abszolút okos, versenyeket nyerő srácot is, aki ilyen alkalmakkor viszont "elengedi magát", mert kívánja. de most az a baj h kívánja?"


Én a tinédzsereket nevezem tudatlanoknak főleg az ilyen 12-16 éveseket akik összekefélnek csak úgy.

A többi nem érdekel. Csináljon amit akarnak, de megvan róluk a véleményem.

2011. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!