Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

hát azt képzeljétek el akkor, hogy az én unokaöcsikém bizony

-élsportoló, nagyon fiús kinézetű

-hetero, a lányok oda meg vissza vannak érte és falja is a csajokat

- de ami nem fér nektek bele az igényességbe, bizony nem fél órát, hanem egy órát tölt a fürdőben minimum, mert

- hajat vasal

- körmöt fest (csak körömszínűre, nem rózsaszínre! :D)

- állat klassz parfümöt használ

- nagyon finom stílusban öltözködik

- ismétlem, ezek ellenére, semmi bu.zis nincs benne

- ja hát és a csapatában a fiúk nagy része ilyen, szal nem vele van a baj, de én meg ezt a fokú igényességet abszolút bírom, és ilyen legyen ezerszer, mint egy magára semmit sem adó stílustalan, igénytelen "férfiállat" :)


mindez most furcsa?

2011. ápr. 22. 12:05
 12/66 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Mert csak a külsejükkel vannak elfoglalva és emiatt önimádó nyomorék a legtöbb.

Az extrém módón igényes mit jelent?

Az igényesség nálam nem azt jelenti, hogy több órát tölt el vásárolgatással a többi metroszex haverjával, mint egy plázacica.

Nem kell büdösnek lenni és szakadt metalica pólókat hordani, 6 éves converse cipővel, de a testhezálló feszülős v nyakú felső és a seggen feszülő nadrág szerintem minden, csak nem igényes.

Ráadásul a feszülős pólókat, meg trikókat sokszor az 50 kilós hülyegyerek hordják és keménynek érzik magukat benne.

2011. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

"mindez most furcsa?"


- Nem, csak röhejes.

2011. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Persze nyílván ilyen az igazi férfi. Majd ha fater hívja barkácsolni, vagy autótszerelni, akkor azt mondja, hogy fúúj koszos leszek és úgyis most szárad a körmöm. Mégis milyen ember lesz ezekből 5 év múlva?
2011. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

12:06

most tehát akkor az a gond h a srácnak van ízlése? én nem értem, mintha amolyan elvárt dolog lenne, hogy egy fiú legyen már divatos, mert az bu.zis ... de nem? nekem meg ez a furcsa nagyon, és én megkövetelek a srácoktól egy szintet

2011. ápr. 22. 12:14
 16/66 A kérdező kommentje:

12:11

hát talán erre mondom én h más réteg, más körök, mert nyilván az ilyen srác sosem fog barkácsolni pl, szóval mintha ez összefüggne az életvitelével is, és evidens, hogy magas szintű szellemi munkát végez egy metrosex srác (erre most jöttem rá :D csak mert metrosex srácot ismerek eleget, de közülük egyik sem fizikai munkát végez, szal lehet valami összefüggés)

2011. ápr. 22. 12:17
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

"evidens, hogy magas szintű szellemi munkát végez egy metrosex srác"


- Én tanárnak készülök, de azért nyáron segítettem szétkapni egy sufnit. Nem arról beszélt, hogy rendszeresen ilyen munkát végezne, hanem előfordulhat könnyen, hogy ilyen adódik.

2011. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy számodra a divatos nem azt jelenti, hogy egy férfi jól öltözködik, hanem hogy éppen felveszi azt a ruhát, amit árulnak a zarában meg a bershkában. Nem is érdekli, hogy úgy néz e ki mint egy köcsög, vagy hogy egyáltalán nem áll jól neki az a ruhadarab, csak felveszi, mert ez a divat.

Ezt én nem nevezném jóízlésnek. Lehet stílusosan öltözködni, de a divatos öltözködés számomra sokszor nevetséges.

2011. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Majd ha otthon elromlik a csap, akkor téged fog megkérni, hogy szereld meg? Esetleg te fogsz egy képet felfúrni a falra? Itt nem csak a házimunkáról van szó, hanem arról, hogy egy férfi legyen kemény és ne rinyáljon mindenért. Ne szaladjon anyucihoz, ha véletlenül bereped a körme stb stb.
2011. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
bocsáss meg, de pl leülök egy hivatalnokkal szembe vmi bankban és látom, h lakkozva van a körme, plusz ffi, akkor lehet, h elgondolkodom sok mindenen. én is elvárok egy színvonalat, de az,h karban tartja a testét, heti 2-3 óra mozgással, igényes ruhát vesz, eljár 6 hetente fodrászhoz és szép a keze, nem olyan a teste, mint chewbaccanak, az számomra nem jelenti azt, h férfiatlan... viszont majdnem sokkot kaptam, amikor egy srácbarátom alapozót követelt tőlem előadásom, és a mélyhidratálást vitattuk meg rögtön utána. a ffi legyen ffi, és ne vigye túlzásba a szépítkezést. legyen ápolt, igényes, jóképű,de ne lányosan szép.
2011. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!