Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a metrosex...

Miért melegezik le a metrosex srácokat? Ismerek párat, és a világ legnagyobb heterói!

Figyelt kérdés

A túlzott igényesség gerjeszt egyfajta irigységet vagy mi az oka ennek?


Egyáltalán az igényességet hogyan hozzák össze a lányossággal is?


Na meg miért is baj, ha egy fiú extrém módon igényes magára? Nekem alap, már elnézést a nem metro fiúktól.


2011. ápr. 22. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
83%

"de figyusz, most miért kell összekötni az ösztönös és egészséges vágyakat a tudatlansággal?"

Persze, és tudod miért? Mert az önkontroll, az akarat, a tartás, a tudat tesz minket emberré (többek között). Akinek nincs gerince, számomra nem ember, csak egy agymosott állatfajzat. Az meg nem egészséges vágy, ha szétteszed a lábad 10 fiúnak egy tábor6osztálykirándulás alkalmával. Az egészséges vágy az, amikor megkívánod a párodat, akibe jobb esetben még szerelmes is vagy.

Persze, hogy az embernek akkor is van igénye szexre, ha épp nincs párja, de az különböztet minket meg az állatoktól, hogy nem hentergünk mindenkivel, csak mert viszket.

Tapasztalatszerzés, jah:) Nemi betegség-gyűjtemény, esetleg. Mellesleg egy srác sem fog megdicsérni komoly kapcsolatban, hogy naháááát, te már 20 fiúval lefeküdtél, de tapasztalt vagy, azta. És fordítva sem. Komoly kapcsolatban egyik fél sem nézi ezt jó szemmel. De hát miről is beszélek! Az ilyeneknek nincs komoly kapcsolatuk :)

2011. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

hát most megint hurrogjatok le, de bizony ennek a srácnak, aki egy éjszaka lerendez 4 csajt, konkrétan tudom, hogy komoly kapcsolata van, csak megint minek keverni az érzelmeket a puszta biológiai vágyakkal? nem ritka, h kapcsolata van, de így 17-18 évesen nyilván vágyik másra is, na meg azlrt bármennyire is próbáljuk tagadni, az ember erősen ösztönlény

de ott kötök ki megint, hogy ha mindkét félnek jó, akkor miért is kéne megtagadni magunktól? csak hogy erkölcsösek legyünk? sztem meg ez a hülyeség

2011. ápr. 22. 15:19
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

Most figyelj, az hogy te a hímringyóságot és a lotyóságot tartod követendő példának, nem azt jelenti, hogy ez a normális. De ami azt illeti, egy ilyen szinten retardált libával felesleges is veszekedni. menj és kúrasd magad a kis barbie-baba fiúkáiddal, ha eddig terjed az értelmed, hiszen más értelme úgy sincs ennek a korszaknak, nemde?:)

mindenesetre az sok mindent elárul rólad, ha 6 oldalnyi negatív válasz és vélemény után sem jut el az agyadig (vagy a helyéig), hogy a NŐKNEK nem tetszenek a metrós homárok, és nem követendő példa egy éjszaka alatt 4 fiúnak terpeszteni.

2011. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. oldalig bírtam. :S

Na figyelj! Bevezetnék egy új szempontot: Szerinted, Kérdező, egy élsportoló nem lehet homoszexuális? Vagy fordítva: egy homoszexuális ember nem lehet élsprotoló? Hát köztük van a legtöbb! Csak azért, mert folyton ezzel érvelsz...

Amúgy itt az a kérdés, hogy ki mit tart igényesnek. Nekem még az sem igénytelen, ha a hónalja szőrös, sőt...csak annyi a lényeg, hogy használjon dezodort, ne legyen büdös, minden nap fürödjön (az én párom minden nap 2x is lezuhanyzik), borotválkozzon, használjon parfümöt, ilyesmik.

Más: nehogy azt hidd már, hogy csak a metroszexek öltöznek divatosan!!

Ez [link] meg egy sima farmer divatos.


Azok meg, akik narancssárgára vannak szolizva, hidrogénszőke a hajuk, rózsaszín feszülős pólóban és fehér gatyában nyomulnak óriási fehér szíjas órával szintén divatosak, csak szerintem ocsmányak. De a divatos nem egyetlen stílust foglal magában! Minden stíluson belül van egy aktuális trend: legyen az rocker, emo, metroszex, átlagos, stb.

2011. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

de természetesen lehet, és pontosan tudom, h az élsportolók között milyen nagy % meleg


én azzal érvelek mindig, hogy a fiússágot / férfiasságot ez miért befolyásolná

2011. ápr. 22. 16:38
 56/66 anonim ***** válasza:

100% igazad van!

Az ok egyszerű, minden téren a nő fölé kell kerülni, hogy kialakuljon a dominancia vagy legalább az egyenlőség.

Ne higgye, hogy hanyatt fogok esni, mert ő most jött a kozmetikustól és rendbe tette magát.

Persze ki kell alakítani egy férfias irányt aztán szeva.

2011. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
de amúgy ez a férfi dominancia sztem is alap, hát azért ne nőiesedjen már el minden :(
2011. máj. 3. 22:38
 58/66 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam, hogy egy férfi vonal kell, szal a testedzés alatt nem a fitnesst értem, hanem mondjuk a konditermet, vagy az igényes öltözködés alatt a magassarkút, hanem olyat, ami férfias és jól áll és még sorolhatnám.
2011. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

Nekem több meleg ismerősöm is van, és még ők is férfiasabban néznek ki, mint a metro szexuálisok.

Szerintem ez gáz...

2011. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek a metro fiúk, de ha valakinek igen, felôlem vigye.

Múltkor jött szembe egy metro srác szépen kicsinosítva egy lánnyal az oldalán, hát kellett vagy 5 perc mire beazonosítottam, milyen nemû és hogy eldöntsem, vajon mit képvisel épp: barátnôt vagy udvarlót. Szóval nekem nincs bajom ezzel, de nem tudnék soha komoly férfiként tekinteni rá, még akkor se, ha tetszik, mint esztétikai élmény pl. egy filmben.

Szerintem a nôi alap ösztön, hogy egy férfi az eszével, erejével tûnjön ki elsôsorban, és a nô legyen szép és gyengéd. Persze a férfinak is van nôi oldala és a nônek férfias, de ha nagyon borul, akkor nem biztos, hogy még férfiról vagy nôrôl beszélünk... Mert szerintem nem csak attól lesz valaki azzá, hogy mi van a lába között. És nôként te mi vagy egy olyan férfi mellett, aki egyszerre akar a nô és a férfi lenni? Hogy leszel a Párja?

2011. máj. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!