Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján ültök le egy...

Mi alapján ültök le egy idegen ember mellé tömegközlekedésen (busz, vonat. )?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel előfordult már h mindenki befoglalta a helyet és csak 1-1hely volt szabadon mi alapján döntötted el h ki mellé ülsz? :D
2011. okt. 18. 22:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

"Ti odamernétek /szoktatok ülni egy jó pasihoz/egy jó csajhoz ha látnátok h szabad a hely mellette? :)"


Merni mernék, de nem szoktam, inkább másik helyet keresek.

2011. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
96%

22.07: Igazad van. Nem csak tömegközlekedésben van így. Ritka a kivétel és annak mindig oka van.


Kórházban feküdtem, sérvműtéttel, közvetlenül műtét után egy töküres négyágyasba kerültem, egyedüliként. Másnap jött egy nagydarab, hájas, rettenetes nőszemély, azt vártam volna, hogy ha én egymás mellett álló négyágyasban legszélsőként az ablak melletti falnál "lakom", akkor ő a másik oldali legszélső helyet választja, tőlem a legmesszebb. Ez lett volna a szokásos. De amikor ránéztem, ahogy az ajtóban állt, már tudtamn, hogy tapadós, neki "folyamatos törődés kell", és a mellettem levő ágyra fog költözni. És lőn. :(

2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:14

és miért keresel más helyet? .o.O

2011. okt. 18. 22:16
 14/52 anonim válasza:
96%
Ha látom,hogy nincs már szabad hely,ahol nem ülne mellettem senki akkor gyors megnézem van-e ismerős. Ha van akkor mellé ülök le,ha nincs kiválasztok egy embert akin látszik,hogy nem igénytelen. Ja és olyan mellé nem szívesen ülök le,aki lepakolja a másik ülést és kifele bámul az ablakon fülhallgatóval csak azért,hogy le ne üljenek mellé.
2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs csak egy-egy szabad hely, akkor mindig normálisnak kinéző -nem roma (nem bántásból írom)- nő mellé ülök. Ha ezen feltételek bármelyike is hiányzik, akkor inkább állok.
2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

- ha valakiről látszik, hogy hajléktalan, büdös, akkor nem ülök mellé

- nagymenő roma csávók mellé, egyéb roma közösség kellős közepébe nem ülök be

- lehetőleg inkább idősebb, középkorú ember mellé ülök le

- többi mindegy, más dolgokat nem szoktam átgondolni, gyorsan elfoglalok egy helyet és kész (utálok állni, mert rossz az egyensúly érzékem, mindig bukdosok, annyira égő)


20L

2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ha nemeteket is odaírnátok akkor megköszönném :)
2011. okt. 18. 22:19
 18/52 anonim ***** válasza:
80%

Ha látszólag nem koszos,akkor leülök ha olyan kedvem van.(néha szeretek állni,pl ha extra csinosan öltöztem fel,vagy épp szépnek látom magam!).

És ha leülök:

Ha számomra szimpatikus az illető.(legyen az egy helyes férfi,egy szimpatikus nő,lány,gyerek,öregnéni,öregbácsi).Kövér ember mellé mindenesetre nem ülök,mert nem férnék el,és különben is félek a nagyon kövér emberektől.

24n

2011. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
A 3 buszos vagyok, 22L :)
2011. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
91%
gyorsan körbenézek, és aki a legszimpatikusabbnak tűnik (nem ápolatlan, nem fog belémkötni stb.), amellé ülök le. :D
2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!