Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján ültök le egy...

Mi alapján ültök le egy idegen ember mellé tömegközlekedésen (busz, vonat. )?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel előfordult már h mindenki befoglalta a helyet és csak 1-1hely volt szabadon mi alapján döntötted el h ki mellé ülsz? :D
2011. okt. 18. 22:02
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
22.21: Na látod. :) Nemcsak nekem alap, hanem az emberek nagy százalékának az, hogy a legszélső ágyat választotta volna, mint ahogyan az üres helyeket keresi a buszon. És ha nem, akkor jön a személyes motiváció, a miért.
2011. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
86%

Hát, mondjuk olyan mellé sosem ülnék, akinek gyerek van a kezébe.

Az én idegeim gyengék ahhoz, hogy a fülembe visítson. Nő mellé se szívesen, mert isten tudja miért, de mind elkezd velem beszélgetni, holott soha életemben nem láttam előtte, és nem korombeliek, szóval nem hinném, hogy a barátnőt látják bennem.

Legszívesebben férfiak mellé ülök, mellettük tudok zenét hallgatni, olvasni, szóval pihentető az utazás :D

2011. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
22/L
2011. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a lényeg,hogy ránézésre tiszta,ápolt ember legyen,aki mellé ülök.Neme,kora,testmérete tökmindegy. Az egyetlen emberfajta akitől irtózok,a hajléktalanok,gubisok,ápolatlan emberek.Mindig félek hogy rámköhög vagy hozzámér és átad valamit... Őket messze elkerülöm! :D

27/L

2011. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem kisgyerekektől, romáktól, büdös piásoktól és idősektől távol leülni.

Idősektől azért, mert mindig bennem van a félsz, hogy beszélgetős öreg, akinek egész úton be nem áll a szája, annak ellenére, hogy látja, mennyire nem érdekel az akárhanyadik unokája.

2011. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Másfél ülésnyi helyet elfoglaló terjedelmes ember mellé nem, mert simulhatok hozzá a negyed ülésnyi helyen...

Egyébként társaság közepébe se ülök le, illetve taszító ember mellé sem (büdös).

Ezen kívül mindegy, ha akarom, akkor tudok annyira pókerarcot vágni és szemkontaktus kizárni, hogy nem akarnak megszólítani, annak ellenére sem, hogy amikor nyitottabban viselkedem, akkor tapadnak az idegen pasik is. Valamiért ezt tudom szabályozni a viselkedésemmel.

2011. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
100%

Ha lehet választani akkor egyedül lévő, fiatal férfiak mellé ülök le, amennyiben normális, kulturált kinézetűek. Ezek után jönnek a középkorú nők, majd a fiatal nők.

Akik mellé biztosan nem ülnék le, sőt, a jármű legtúlsó végébe húzódnék: romák, hajléktalanok.

A kisgyerekeseket én se bírom, de elviselem és csendben csikorgatom a fogaimat az idegtől.


(22L)

2011. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt, általában fiatal, lehetőleg normális testalkatú (nem lóg át az én felemre) ember mellé szoktam ülni. A neme mindegy, a zenehallgatás nem zavar, de a köhögőket, mobilba pofázókat igyekszem elkerülni. Az ápoltságba beleszámít, hogy ne lehessen két méterről érezni rajta a nikotinszagot, csak azért írom le, mert nem mindenkinek egyértelmű...
2011. okt. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok a hajléktalan,részeg,ápolatlan,roma...melléjük nem ülök le,inkább állok.Még a helyükre sem ülök le,ha esetleg felszabadul az ülés :D.
2011. okt. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ülök le, ha végállomástól végállomásig közlekedem. Így általában belülre ülök, úgyis én szállok le később. Igyekszem nő mellé ülni, vagy fiatalabb fiú (10-20) mellé. Sajnos idősebb (40-60-... éves) korosztállyal volt már pár incidensem, "véletlenül" átcsusszant az aktatáskája mögött a keze a combomra, stb. De az se jobb, ha állok, mert akkor meg a farkukat nyomkodják hozzám hátulról és a fülembe lihegnek. Sajnos már legalább 5-6-szor belefutottam ilyenbe, mióta a 4-6-os villamossal járok minden nap.

24L

2011. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!