Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi alapján ültök le egy...

Mi alapján ültök le egy idegen ember mellé tömegközlekedésen (busz, vonat. )?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel előfordult már h mindenki befoglalta a helyet és csak 1-1hely volt szabadon mi alapján döntötted el h ki mellé ülsz? :D
2011. okt. 18. 22:02
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
97%

"EGyébként egy statisztika kimutatta, hogy az emberek általában úgy rendeződnek a járműveken, hogy oda ülnek, ahol a legtöbb a szabad hely körülöttük. Tehát ha minden páros helyen ülnek, akkor a felszálló nem valaki mellé ül, hanem akár egy üres négyes helyre."


És visszaemlékezve az utazásaimra (11 éve busszal járok dolgozni, napi 80 perc utazás) tényleg így van. Viszont, az is megfigyelhető, hogy ha az egész busz üres, akkor általában - ha nem is egymás mellé ülnek - inkább egy kupacba csoportosulnak az emberek.

2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
69%
22:16 - Szerintem teljesen alap, hogy a melletted lévő ágyra ment. Most nem sértegetni akarlak, csak érdekes, hogy neked az számít "alap"-nak, hogy a legmesszebbibe megy. Én kapásból bunkóságnak venném, vagy legalábbis furcsállnám, ha valaki a tőlem legmesszebb lévő ágyra menne :D Vagy azt hinném, hogy valami baj van velem :S:S
2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:21

én is a legszélsőbe mentem volna ! Biztos h nem mellé

2011. okt. 18. 22:23
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: ma 22:14

és miért keresel más helyet? .o.O"


Azért keresek más helyet, mert egy jó csaj mellett még a szokásosnál is nyomorultabbnak érzem magam.



22:21


Hűha! Nekem is alap, hogy a legmesszebbi ágyra "megyek", minél távolabb az idegentől. És ha már lehet választani, ajtó mellet sem szeretek feküdni. Ajtótól, mindenkitől távol.

2011. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
hm ...:/ értem :(
2011. okt. 18. 22:24
 26/52 anonim ***** válasza:
75%
neem szoktam leülni
2011. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés

az biztos hogy nem ülök le olyan mellé aki úgy ellenszenves ránézésre, vagy látszik hogy matt részeg

akkor kerülöm az idős nőket is, mert hajlamosak elkezdeni mesélni

szóval ha csak ilyen helyek vannak akkor inkább állok :P

viszont ha mondjuk van egy normálisnak tűnő csávó mellett hely, meg egy szexi lány mellett akkor inkább a faszi mellé ülök sajna :S túlságosan feszélyezne hogy megszólítsam a lányt, de nem tudom hogy mit mondjak :D

22/F

2011. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

válasz megírásának időpontja: ma 22:27


ajjj FIÚK ne csináljátok már! nyugodtan leülhettek egy szexi lány mellé :) semmi nincs benne attól h leülsz nem kell leszólítsd :)

2011. okt. 18. 22:29
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször idősebb vagy középkorú nők mellé ülök. Nem tudom miért.
2011. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
22/ L Én főként nő mellé ülök, és akin látszik h nem büdös. A legsoványabbat szoktam kiszemelni :D Mert akkor jobban elférünk (én is vékony vagyok). Úgyhogy általában vékony nő mellé ülök :)
2011. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!