Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen világban éljek?

Egy ilyen világban éljek?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordul a fejemben, hogy erre a világra amelyre születtem, amelyet az ember megtöltött hazugságokkal abban van-e értelme élnem?

Valószínű,hogy rákos vagyok, de nem fogok elmenni orvoshoz, nincs kedvem.


Már egy természetfilm alatt is elérzékenyülök, képtelen vagyok végignézni, mert fáj az amit látok.


Itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=ugknPth42_M&feature=related


Ez szerintem tragikus, sok esetben az emberek is így vannak egymással. Ez pedig teljességgel ellentétben van azzal amit kisgyerekként az ember a világról gondol, vagy amit én is gondoltam anno...


Most 19 éves vagyok és egyre többször derül ki, hogy más véleményen vagyok mint a többiek. Nagyon is. Engem nem érdekel a Való Világ, nem érdekelnek a sztárok és nagyívben teszek arra, hogy a kapitalista világban ki milyen 'ranglétrán' áll éppen...


Szóval azt hiszem, hogy a legtisztább az, ha rákban megdöglök valahol messze. Úgy fogom megcsinálni, hogy semmiképp se találjanak rám, nem hiányzik a retardált anyám meg a többi nyomorék álszent érzelgőssége... Meg főleg a temetés. Undorító. Valahol ott lenne jó megrohadni, úgy, ahogy az összes többi állat, elfeledni ezt a sok szennyet amit az ember kitalált. Nincs más választásom.


2011. dec. 4. 22:06
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
A butasággal nincs bajom. A gyűlölet, a rosszakarás és az álszent, értelmetlen okfejtés és belemagyarázás amely jellemez minket már annál inkább dühít.
2011. dec. 4. 22:41
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így gondolod, de most tényleg képes lennél meghalni 19évesen, úgy hogy semmi értelmét nem látnád az életednek? Hiábavalónak érzed az eddigi életed? De miért, és ha tényleg az volt, mért nem teszel valamit, hogy élvezdhess? Először is menj el egy orvoshoz, ő megmondja, hogy tényleg rákos vagy-e, ha igen, akkor azt már te döntöd el, hogy milyen kezelést akarsz igénybe venni,vagy ha nem szeretnél, akkor írj egy bakancslistát, hogy mit szeretnél még tenni az életedben, hogy legalább az utolsó napjaidat boldogságban töltsd. ha nem vagy az akkor ne siránkozz, mert annak semmi értelme, ha meg akarsz halni, az rák nélkül is megy, ha megy csak a figyelmet akarod felkelteni akkor tegyél le valamit az asztalra, hogy észre vegyenek.(például védd a rókákat, bár az utóbbi időben elszaporodtak)
2011. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy elindulok valamerre. Mint az 'út a vadonba' c. filmben a csóka. Igaz történet alapján készült. Régen olvastam posztokat a csókáról, hát őt is marha sokan megértették... Nekem viszont már nincs vesztenivalóm.
2011. dec. 4. 23:10
 14/43 anonim ***** válasza:
Inkább olvasd el Daniel Quinn Izmael trilógiáját, ha nem tetszik a világ.
2011. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: fiú vagy vagy lány?
2011. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek.

Én is beteg vagyok, nyáron majdnem meghaltam, majdnem feladtam, de mégse, így még élek.

Pénzem sincs.

Úgy gondoltam, ha már éhezni fogok, kimegyek egy barlangba, és ott fogok éhen halni.

Egy dolog az, ami zavar, ami miatt nem fogsz tudni nyugodtan meghalni, az a gyűlölet, ami benned van. Nem te tetted fel azt a törölt kérdést, amiben azt írtad, hogy gyűlölöd a fajodat?

Egy célom van, hogy másoknak segítsek. Esetleg neked is, ha akarod. Mert én megértelek.

2011. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a könyv.

Fiú vagyok.

Nem én tettem fel azt a kérdést, de én is gyűlölöm a fajomat.


Nem tudom, hogy gyűlölném e még őket, azt hiszem elég nagy pofon lenne a hülye családomnak meg az összes többi pcsnek, ha egyszercsak eltűnnék. Úgyis sokszor akarják ezt. Hát majd megkapják.

2011. dec. 4. 23:48
 18/43 zeronibble ***** válasza:
96%
Természetes szelekció...
2011. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
96%

Már ne is haragudj, de te nem vagy normális. Egyrészt semmi bizonyítékod rá hogy rákos vagy másrészt ez a szöveg üvölt az önsajnálatról. Egy dolgot felejtesz el. Mi nem oldhatjuk meg a problémádat. Ha nem tetszik a világ, akkor Szabadság híd. Ha félsz meg tenni akkor menj a doktorbácsihoz. Ilyen egyszerű. Nem várhatod el, hogy együtt érezzünk veled, amikor mindenkinek meg van a maga problémája. Nagyimról tavaly kiderült, hogy emlőrákja van. Volt műtét, kemo, sugár minden. Jobban lett. Erre nyáron eltörte a lábát. Arról nem is beszélve, hogy olyan gyerekkora volt, amit nem kívánok senkinek. Édesapja eltűnt a 2. VH-ban, mostohaapja pedig molesztálta. 16 évesen férjhez adták valakihez akit a mai napig utál.

Még sem nyávog és hisztizik, hogy nem akar ilyen világban élni.

Az, hogy nem érdekel a Való Világ, hát oké, engem sem még sem akarok kirohanni a világból.

A hisztéria helyett oldd meg a problémádat, és ne sajnáltasd magad, mert nem lesz jobb.

2011. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!


Teljesen egyetértek veled.

2011. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!