Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen világban éljek?

Egy ilyen világban éljek?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordul a fejemben, hogy erre a világra amelyre születtem, amelyet az ember megtöltött hazugságokkal abban van-e értelme élnem?

Valószínű,hogy rákos vagyok, de nem fogok elmenni orvoshoz, nincs kedvem.


Már egy természetfilm alatt is elérzékenyülök, képtelen vagyok végignézni, mert fáj az amit látok.


Itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=ugknPth42_M&feature=related


Ez szerintem tragikus, sok esetben az emberek is így vannak egymással. Ez pedig teljességgel ellentétben van azzal amit kisgyerekként az ember a világról gondol, vagy amit én is gondoltam anno...


Most 19 éves vagyok és egyre többször derül ki, hogy más véleményen vagyok mint a többiek. Nagyon is. Engem nem érdekel a Való Világ, nem érdekelnek a sztárok és nagyívben teszek arra, hogy a kapitalista világban ki milyen 'ranglétrán' áll éppen...


Szóval azt hiszem, hogy a legtisztább az, ha rákban megdöglök valahol messze. Úgy fogom megcsinálni, hogy semmiképp se találjanak rám, nem hiányzik a retardált anyám meg a többi nyomorék álszent érzelgőssége... Meg főleg a temetés. Undorító. Valahol ott lenne jó megrohadni, úgy, ahogy az összes többi állat, elfeledni ezt a sok szennyet amit az ember kitalált. Nincs más választásom.


2011. dec. 4. 22:06
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Senki sem kérdezett.
2011. dec. 6. 00:00
 42/43 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Mindenkinek azt mondod, senki nem kérdezett, senkit nem érdekel, amit a másik mond stb. Pedig te írtad ki ezt a kérdést. Itt elmondod nekünk a magánéleti gondjaidat, itt panaszkodsz (még csak nem is valami konkrét dologról van szó, amit esetleg segíthetnénk megoldani - mert akkor elfogadnám, hogy tanácsot kérsz), csak itt nyavalyogsz amiatt, hogy milyen szemét és rossz ez a világ, és mennyire nincs értelme élni. De ha mi mondunk valamit, akkor az persze le van sajnálva. Most őszintén? Szerinted érdekel itt valakit is a te szánalmas siránkozásod? Még csak nem is ismerünk. Ha most elmennél, és felkötnéd magad, szerinted érdekelne minket? Olvasnánk róla egy újságot, és le se tojnánk. Egyedül jogilag vagyok köteles azt mondani, ne tedd, mert tilos biztatni, de én csak annyit mondom, lesz'rom, mit csinálsz.
2011. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
91%
Akkor te senki vagy.
2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!