Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen világban éljek?

Egy ilyen világban éljek?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordul a fejemben, hogy erre a világra amelyre születtem, amelyet az ember megtöltött hazugságokkal abban van-e értelme élnem?

Valószínű,hogy rákos vagyok, de nem fogok elmenni orvoshoz, nincs kedvem.


Már egy természetfilm alatt is elérzékenyülök, képtelen vagyok végignézni, mert fáj az amit látok.


Itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=ugknPth42_M&feature=related


Ez szerintem tragikus, sok esetben az emberek is így vannak egymással. Ez pedig teljességgel ellentétben van azzal amit kisgyerekként az ember a világról gondol, vagy amit én is gondoltam anno...


Most 19 éves vagyok és egyre többször derül ki, hogy más véleményen vagyok mint a többiek. Nagyon is. Engem nem érdekel a Való Világ, nem érdekelnek a sztárok és nagyívben teszek arra, hogy a kapitalista világban ki milyen 'ranglétrán' áll éppen...


Szóval azt hiszem, hogy a legtisztább az, ha rákban megdöglök valahol messze. Úgy fogom megcsinálni, hogy semmiképp se találjanak rám, nem hiányzik a retardált anyám meg a többi nyomorék álszent érzelgőssége... Meg főleg a temetés. Undorító. Valahol ott lenne jó megrohadni, úgy, ahogy az összes többi állat, elfeledni ezt a sok szennyet amit az ember kitalált. Nincs más választásom.


2011. dec. 4. 22:06
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

"Már ne is haragudj, de te nem vagy normális. Egyrészt semmi bizonyítékod rá hogy rákos "


Azóta már van ;)


"Teljesen egyetértek veled"


Ja vannak még emberek akik nem csak az álszent, felszines áligazságokat tudják hajtogatni, hanem a dolgok mögé látnak. Nekem nincs semmiféle problémám, MIVEL AZ EMBEREK VILÁGA A PROBLÉMÁM. Amint ezt elhagyom megszűnik létezni, a magadfajta idiot droidokkal együtt.

2011. dec. 5. 15:06
 22/43 A kérdező kommentje:

"Még sem nyávog és hisztizik, hogy nem akar ilyen világban élni."


Most őszintén mi közöm van nekem ahoz?:D Szerintem semmi, ha nem érdekel a kérdés nem kell válaszolni. Amúgy meg semmi sem normális. Az ember talán maga normális? Mutass még 1 ilyen fajt......


Amúgy a fentebb linkelt könyvnek ajánlom legalább a wiki cikkjét átolvasni.

2011. dec. 5. 15:08
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora egy álszent barom vagy!!! Tessék, valakinek a pofádba kell vágni, hogy egy erkölcsi csődtömeg vagy és csak azért írtad ki a kérdést, hogy agyon sajnáltasd magad , mert azt hiszed, hogy a válladon cipeled a világ összes problémáját. Térj már magadhoz hülye gyerek! Aki nem érez együtt veled azt mindjárt lehordod. Tipikus önsajnáltatós idióta. A nagyim példájához mi közöd van??? Csupán annyi, hogy 70 éves nyugdíjas nő létére több tartás van benne mint egy életerős 19 éves fiatal férfiban. Ezt kellene szégyellned inkább. Ahelyett, hogy itt GYIKen várnád,hogy ez emberek együtt érezzenek veled, inkább gondolkodj el azon, hogy hogyan lehetne megoldani a problémáidat.

Ja és azóta van már rá bizonyítékod? Ugyan honnan? Csak a doktorbácsitól vagy doktornénitől lehet akihez pedig nincs kedved elmenni. Hirtelen lett? Azt nevezem, saját magadnak mondasz ellent...

Nagyon sajnálom, tudom le pontozol majd, mert nem paskolgatom a kis 19 éves fejecskédet, hogy jaj szegény, de előbb magadhoz kéne térj és be kéne látni, hogy a hisztitől meg az önsajnálattól nem lesz jobb. Megszoksz vagy megszöksz. A világ nem fog hozzád igazodni. Másnak sem feltétlenül tetszik a világ, amihez tudom semmi közöd sincs, mert téged csak a saját hisztériád érdekel.

2011. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ha lány lennél még meg is értenélek, és próbálnék talán segíteni is (ha csak szóban), de mivel férfi vagy csak ennyit mondok: ez rohadtul nem férfias viselkedés.

Velem is sok szarság történt már, mégse nyavalygok.

2011. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Ne izgasd fel magad.


Szégyellni kéne magam? Miért is? Mert te ezt mondtad? Ne nevettess. Ez engem már nagyon rég nem izgat, túltettem magam rajta, hogy ilyenek az emberek. Nem érdekel a magyarázkodásod, se a besarkult fogalmaid amiket használsz. Szrokrá. Persze a droidok -mivel létszükségletük- mindenáron védelmezni fogják felfogásukat / életmódjukat / értékeiket, mivel különben képtelenek volnának úgy létezni ahogyan....


Amúgy is ki mondta, hogy beleszóljál. Semmi közöd az egészhez, írjon az akit érdekel, érdekes ilyenek is voltak :D

2011. dec. 5. 15:36
 26/43 A kérdező kommentje:

De figyelj 69%-os, az ilyen fogalmak, hogy "férfias" ezek csak a mi agyszüleményeink :S Prbóbálj mögé látni és rájössz, hogy az egésznek semmi értelme. Mindig pontosan azt és úgy csináljuk ahogy az megfelel a világ vezetőinek. Ma pedig marha sok pénz van a testépítésben, divatban. Vágod? Hülyék lennének azt mondani, hogy nem számít :D Ez az egész egy nagy néphergelés.


A mai társadalom csak így képes fenntartani magát, beragadja az embereket a "mátrixba", akik azon kapják magukat, hogy lassan már szinte nem is élnek. Tanulnak, dolgoznak, tanulnak, dolgoznak, szarnak, esznek, leülnek a tv elé megnézni egy filmet, hogy legalább ott beleéljék magukat valamibe, de arról rég elfeledkeznek, hogy velük is történhet esetleg valami :S Ezt hívják röghözkötésnek, barátaim.

2011. dec. 5. 15:40
 27/43 A kérdező kommentje:
Azok pedig akik benne vannak ebben a rendszerben vérrel verejtékkel védeni is fogják a 'valóságukat'... Nagyon kevesen mernek ennek ellentmondani, lásd pl út a vadonba szereplőjét.
2011. dec. 5. 15:41
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt nem rétem, hogy te itt mit vársz az emberektől ? :) elárulom, te ugyanolyan fásult droid vagy mint mindenki más, csak nem veszed magad észre. Hogy semmi közöm hozzá? Akkor minek írod ki egy nyilvános oldalra? Tetszik vagy nem itt fogsz olyan válaszokat kapni, amelyek nem lesznek az ínyedre. Nem sopánkodni kéne, hanem segíteni másokon. Igen vannak állatkínzások, de attól még ,hogy te hisztizel és meg akarsz halni még nem lesz kevesebb. Helyette mondjuk csinálnád azt amit én, önkéntes egy kutyamenhelynél. Jaj várj bocsi te ezt nem csinálod, mert ez egy olyan fásult, droid dolog... Figyi, látom hülyéket nem lehet meggyőzni, úgyhogy nem is próbálkozom veled. Úgy cseszed el az életed ahogy akarod. Rajtad már nem lehet segíteni. Nem droid vagyok, hanem valaki, aki a szemébe mondja a másiknak az igazságot, mert arra van szüksége. És, ha te nem lennél egy fásult idióta, akkor tudnád, hogy ez nem éppen jellemző az emberekre. De tudod mit? Okos enged, szamár szenved :) maradj csak meg a kis fásult hisztis világodban, talán 10 év múlva ha még élsz rájössz, hogy hülye voltál. Igazad van. Nem várható el mindenkitől az értelmes gondolkodás.
2011. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
82%-os nem nagyon izgat hogy hol vagy önkéntes amíg a többi állat húsát zabálod.
2011. dec. 5. 15:45
 30/43 A kérdező kommentje:
Az emberekre sokkal durvább dolgok jellemzők, de ebbe most nem fogok belemenni, mert jól láthatóan eltér a gondolkodásunk, úgysem értenél és megint felhoznál egyfajta félmegoldást amit az emberek önmaguk nyugtatására használnak, ahogyan azt te is teszed. Akarod vagy sem, így van.
2011. dec. 5. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!