Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító. Ti is úgy vélitek...

Felháborító. Ti is úgy vélitek? Szerintem itt lenne az ideje drasztikus lépéseknek, ha a kormány sz@rik bele a mi és gyerekeink, unokáink jövőjébe. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Reggel a buszra felszállt egy cigány nő, odament pár emberhez, valamit mondott nekik, nem hallottam, mindenki elfordította fejét, aztán az utolsó áldozatához ment, ő egyből felállt a helyéről, a nő leült a megüresedett székre.(Középkorú, nem terhes, meg nem volt gyenge sem, meg semmi ilyesmi.)

Aztán leszálltunk a metró megállónál, ugyan ez a cigány nő simán elment a jegyellenőr mellett, pedig direkt néztem, látta az ellenőr, hogy ott megy, és semmit nem készít elő felmutatásra.

Meg sem szólította, ránézett, és továbbnézett.


Engem ez a jelenet nem kicsit háborított fel, ugyanis ez is ékes példája annak, hogy a mi saját országunkban több joga van egy cigánynak, mint nekünk.

Pontosan ezért tartunk ott, ahol, mert minden szemétkedésük, kötekedésük, beleszarásuk el van tűrve.

Bezzeg, ha egy magyar akart volna bemenni jegy, vagy bérlet nélkül, rögtön ott terem 3 biztonsági...

Nem kell IQ bajnoknak lenni ahhoz, hogy belássuk mit hoz a jövő számunkra, mivel a cigányok száma rohamosan növekszik...


2009. máj. 18. 19:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
89%
egyetértek
2009. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Csak szólok, mielőtt le lennék szólva, hogy én mindenkinek zöld kezet adtam, mert mindenkinek jó a véleménye, még ha nem is értek vele egyet, nem tudom ki szavazgat le.
2009. máj. 18. 19:56
 23/37 A kérdező kommentje:
A tények megosztása másokkal, az mások sértegetése?????
2009. máj. 18. 20:05
 24/37 anonim válasza:
97%

Nem szabad általánosítani emberek!!!

Magyarban is van gazember, cigánynál is, igaz utóbbinál egyre több!!

Lehetne ez ellen tenni, csak a kormány szarik bele, inkább meresztik a f*ukat a légkondis irodában, és le se szarják hogy pár ember miatt retteg sok falu, a kötekedő,lópós,semmit nem érő,élete szart sem ér emberektől!!!

2009. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
28%
Itt már nem a tényeké a föszerep hanem a raszizmusé!!!
2009. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
48%

Rosszul látjátok a helyzetet. Nem úgy kell nézni, hogy cigány meg nem cigány. Úgy, hogy ingyenélő vagy nem ingyenélő. Semmivel sem tartom többre az adócsaló magyart a segélyeken élő cigánynál! Mindkettő a dolgozó emberekből él.


Nem a cigányokat kell bántani, nem a segélyt kell elvenni. Meg kéne követelni, hogy senki ne lopja el az állam pénzét, hogy a keresetek jelentősen növekedjenek. Nem az a bajom, hogy a cigány segélyből él. Hanem az, hogy aki dolgozik, az sem él jobban!!! Ha lenne különbség - lenne motiváció. Kevesebb lenne a felháborodás, kevesebb lenne az elégedetlenkedő szélsőség. Mint például ti, akik lágerekben meg gyűlölködésben látjátok a megoldást...

2009. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
75%

Régen ha az ember nem dolgozott akkor kmk-s volt. Most miért nem lehet büntetni őket. Én egyet értek a MAGYAR GÁRDÁVAL. Kell ide egy kis szigor. Nem mszp meg fidesz meg stb. Jobbik! VONA GÁBOR

Arra senki nem figyel mikor bántják a magyart az nincsen tv-ben csak ha "kisebbségit" bántanak

2009. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Régen ha nem dolgozot valaki refes volt!! nem kmk-s ez az egyik a másik nem tudom hány éves lehetsz de szerintem fogalmad sincs a kommunizmusror!
2009. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
elegem van már abbol ha egy magyart megvernek mindjárt sir a szája mert nem képes kiálni magáért!én is már voltam összetüzésbe cigányal még se a cigányokat gyülölöm hanem azt az illetött
2009. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
100%
csak annyit, hogy édesapámat elkísérték mikor kilépett a munkahelyéről és átment a másik munkahelyre. azt mondták neki, hogy kmk-s tehát közveszélyes munka kerülő.
2009. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!