Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító. Ti is úgy vélitek...

Felháborító. Ti is úgy vélitek? Szerintem itt lenne az ideje drasztikus lépéseknek, ha a kormány sz@rik bele a mi és gyerekeink, unokáink jövőjébe. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Reggel a buszra felszállt egy cigány nő, odament pár emberhez, valamit mondott nekik, nem hallottam, mindenki elfordította fejét, aztán az utolsó áldozatához ment, ő egyből felállt a helyéről, a nő leült a megüresedett székre.(Középkorú, nem terhes, meg nem volt gyenge sem, meg semmi ilyesmi.)

Aztán leszálltunk a metró megállónál, ugyan ez a cigány nő simán elment a jegyellenőr mellett, pedig direkt néztem, látta az ellenőr, hogy ott megy, és semmit nem készít elő felmutatásra.

Meg sem szólította, ránézett, és továbbnézett.


Engem ez a jelenet nem kicsit háborított fel, ugyanis ez is ékes példája annak, hogy a mi saját országunkban több joga van egy cigánynak, mint nekünk.

Pontosan ezért tartunk ott, ahol, mert minden szemétkedésük, kötekedésük, beleszarásuk el van tűrve.

Bezzeg, ha egy magyar akart volna bemenni jegy, vagy bérlet nélkül, rögtön ott terem 3 biztonsági...

Nem kell IQ bajnoknak lenni ahhoz, hogy belássuk mit hoz a jövő számunkra, mivel a cigányok száma rohamosan növekszik...


2009. máj. 18. 19:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
14%
Hamár azt nézük ki lop ki csal nem kell messze menük a magyar is ugyanugy lop!!!!! csak azt nem reklámozák
2009. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
50%
milliárdok tünnek ell
2009. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%
Azt sem reklámozzák amikor a cigányok, származás miatt bántalmaznak egy magyart!
2009. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%
eladtják a hazánkat
2009. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%
Én erre azt tudom mondani hogy ennek az oka a magyar közbiztonság!Mert ha igen is oda csapnának mindenki megmaradna a seggén ugy mint az iskolába
2009. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Mert szerinted, akik ott ülnek a parlamentben, azok magyarok????????

Hm...

2009. máj. 18. 19:46
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

Fegyverbe magyar!

Verjük szét az ellenséget,

Üsd-vágd ne kíméld az élősködő alja népet,

Vesszen ki idegen,ki nemalkudó, ki gyenge,

S büszkék leszünk meglásd a szép magyar földre!

2009. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk én se vagyok 100% ig magyar de szerintem nem is létezik olyan
2009. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy cigány sztory.

Kb. 1 hete volt, hogy az egyik budapesti bevásárló központban egy fiatal cigány lány állt, előtte volt egy babakocsis gyerek, aki egy újságot szaggatott.

Nem tudom, hogy kije lehetett, lehet a gyereke, testvére, teljesen mindegy.

A gyerek a leszakított papírdarabokat ledobta a földre, a fiatal csaj, egy ideig álldogált ott, majd telefonálni kezdett, jó hangosan természetesen, zengett tőle az egész bevásárló központ, majd elindult otthagyva a szemetet, mint ha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.

Ez is magáért beszél szerintem.

Olyan érdekes, hogy más országokban miért nincs ilyen?

Milyen nép vagyunk mi, hogy belénk mindenki rúghat egy jó nagyon?????

2009. máj. 18. 19:50
 20/37 anonim ***** válasza:
92%

Fegyverbe ? Nem láttál te még háborút ! És a cigányok többen vannak ! Sőt ! Ők még össze is tartanak !


A számuk pedig rohamosan növekszik - És a magyarok száma vajon miért nem ? Valaki talán megtiltotta nekik ? Vagy kötelezővé tették az abortuszt ? Ki mint vet, úgy arat.


Egyébként én sem bírom, mi mindent engednek meg maguknak, és a környezetük nekik.De nemcsak ők a hibásak.Az egész úgy van elszúrva, ahogy van.

2009. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!