Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító. Ti is úgy vélitek...

Felháborító. Ti is úgy vélitek? Szerintem itt lenne az ideje drasztikus lépéseknek, ha a kormány sz@rik bele a mi és gyerekeink, unokáink jövőjébe. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Reggel a buszra felszállt egy cigány nő, odament pár emberhez, valamit mondott nekik, nem hallottam, mindenki elfordította fejét, aztán az utolsó áldozatához ment, ő egyből felállt a helyéről, a nő leült a megüresedett székre.(Középkorú, nem terhes, meg nem volt gyenge sem, meg semmi ilyesmi.)

Aztán leszálltunk a metró megállónál, ugyan ez a cigány nő simán elment a jegyellenőr mellett, pedig direkt néztem, látta az ellenőr, hogy ott megy, és semmit nem készít elő felmutatásra.

Meg sem szólította, ránézett, és továbbnézett.


Engem ez a jelenet nem kicsit háborított fel, ugyanis ez is ékes példája annak, hogy a mi saját országunkban több joga van egy cigánynak, mint nekünk.

Pontosan ezért tartunk ott, ahol, mert minden szemétkedésük, kötekedésük, beleszarásuk el van tűrve.

Bezzeg, ha egy magyar akart volna bemenni jegy, vagy bérlet nélkül, rögtön ott terem 3 biztonsági...

Nem kell IQ bajnoknak lenni ahhoz, hogy belássuk mit hoz a jövő számunkra, mivel a cigányok száma rohamosan növekszik...


2009. máj. 18. 19:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalan...az állam így próbál népet szerezni magának! azért a cigók is vannak már több mint 1millióan itt, az is valami.támogatások,bármit megtehet még jó hogy legközelebb is a balra fognak szavazni.Csak akkor nézném meg a fejüket mikor majd kinyírják az összes magyart ahogy szitkozódnak az utcán,meg lassan érik a gyilok is akkor éhen halnak, ugyan is a mi adónkból élnek a kis görcsök! Nah akkor aztán majd lehet kötekedni ha nem lesz kivel!!
2009. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%
Nagyon Szomoru,hogy Marországon mindenkinek vanak jogai csak a magyarnak nincs:
2009. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
miért kell minden cigányt elítélni????
2009. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

19:37-nek: Miért,tán nincsen igaza? DE IGEN!!!

Ha rajtam múlna már egy cigány sem lenne. Kiírnám a falum üdvözlő táblájára hogy: Cigány mentes övezet: Intézte: Én és barátom,a láncfűrész:D Ezt kéne mindenhol.

Utolsónak: Azér me egyik szemetebb mint a másik, ott b@sszák át a magyar embert,ahol csak tudják,már nem is szeret velük senki sem foglalkozni,mert segg hülye mindegyik és szarnak rá hogy mit mondanak nekik "tisztelet a kivételnek"...

2010. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

2009-08-25 09:17-es vagyok.

Elismerem SAJNOS igazad van, én is cigány vagyok, nem csak a magyarokat, hanem a tisztességes cigányokat is felháborítják mit művelnek.mit teszek ez ellen? én próbálok példát mutatni nekik, egyetemre járok.

2010. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
akkor ajánlom nézzétek meg a naczivadasz.com-ot,hát hánok attól a mocskos bu.zeráns komcsi oldaltól!
2010. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek a kérdezővel!és nemtom ki volt az,hogy"magyarok ülnek a parlamentben",de nézzen utána az mszp-s,szdsz-es,stb.politikusok származásának!
2010. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!