Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki duci az miért védekezik...

Aki duci az miért védekezik azzal hogy vannak olyan pasik akik szeretik a ducibb csajokat és inkább maradnak "kövérek"?

Figyelt kérdés

Van egy csomó barátnőm akik elég kövérek nem az a kicsi felesleges hanem a kövér kategóriába tartoznak és néha megpróbálom rávenni őket, hogy mozogjanak, jöjjenek el velem valamit sportolni mert egészségesebbek lesznek és jobban néznek ki. Nem kell egész nap a tv-t bámulni meg állandóan össze vissza kajálni.


Erre mindig felháborodnak mert én 50 kiló vagyok és ők állandóan fogyóznak de 75-80 kilósak. És igenis kövéren is lehet egy nő szép.

Én ezt nem vitatom de szerintem mégis jobban éreznék magukat és több férfi nézne vissza utána ha vékonyabbak lennének.



2012. jan. 29. 14:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
63%
Mert nincs elég akarat erejük és lemondási készségük hogy lefogyjanak ezért ezzel ámítsák magukat hogy majd majd eljön értük a herceg . Pedig nem !
2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%

Az MTV-n megy egy új műsor, az a címe, hogy valaha kövér voltam. 17-20 éves lányokról és fiúkról van szó, akik kapnak egy edzőt a nyárra, és szinte teljesen lefogynak 3-4 hónap alatt. Szerintem mutasd meg nekik. Tuti, hogy egyből kedvet kapnak a fogyáshoz :D.


20/F

2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
40%
Ekkora marhaságot hogy nem jön el a "herceg" Ahány ducibb csajt ismerek mindnek van párja meg már gyereke is soknak..
2012. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32%

Önigazolás.Lusták megmozdulni,könnyebb a somlóit tömni két arcra,és siránkozni,hogy ,,jaj elhagyott a pasim egy vonzó csinos vékony nőért,majd lesz aki elfogad".

Sajnos nem ez a helyzet,igenis nők tennetek kellene,hogy jó csajok legyetek.Hormonprobléma szerintem kamu,de tegyük fel nem,akkor ennyi elfogadjátok,arról,hogy bármi amit akarsz azért TENNI KELL,már hallottatok?

Nincs pénzem és a családomnak se gyógyszerre-egyszerű dolgot mondok,noteszt elő,tollat vagy ceruzát,ezt a bölcs mondatot írjátok fel: MENJ EL DOLGOZNI.

Tudod pénzt keresni és lesz pénzed.Kifogás az van,ajaj,mindig,meg rinya.Jöttök még a genetikával,fogalmatok sincs,hogy mennyi meló van egy csinos formás feszes test felépítésében,fingotok sincs,amíg ezek a ,,cicababák" edzenek,és kőkeményen diétáznak,addig ti kövér lányok zabáljátok a sok szemétkaját és a ,,párom így is szeret" illuzióval elvagytok,addig amíg a párod közli,hogy bocsi de van más.

2012. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
61%
A vékony lányokat is ugyanúgy dobják ,ha megunják őket, nem a súlytól függ.
2012. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
22%

Csak úgy szólok, ha esetleg még nem tűnt fel: a duci lányoknak is van barátjuk, (ugyanolyan eséllyel hűséges, min a nem ducik barátja), és családjuk is lesz: gyerekeik, férjük.

Ebből tényleg úgy tűnik, hogy nem az számít, hogy ki hány kiló, nem igaz?

Én speciel, ha férfi lennék, sokkal inkább lennék együtt egy duci lánnyal, mint egy olyan beképzelttel, mint akik itt írogatnak, akik úgy gondolják, hogy csak, ahogy ők kinéznek, az az ideális.

2012. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónál a pont. A másik meg az h nem fogom sajnálni azt aki koplal meg ilyenek. Rajtam van kb 5 plusz kiló, de van vőlegényem és én is így érzem jól megem. Nem fogok koplalni meg kínozni magam csak azért h megfeleljek a világnak. A saványok baja h szenvednek. Senki nem mondja nekik h muszály.

Az a baj h a sovány csajok lenéznek mindenkit akin van 1 kis plusz. Sztem csak irígykednek h azt eszek amit akarok, jól érzem magam és párom is van. Hajrá. Engem nem zavar.

Egy ismerősöm mondta egyszer (sovány csaja volt) h ő többet vele nem megy étterembe mert rossz nézni h salátát csipeget, és így ő sem tudott jóízűen enni

2012. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
37%
Én az a típus vagyok, aki 60 kiló alá 159 centihez akkor sem tudott lemenni, amikor semmit nem ettem, és spéci edzéstervvel jártam fitneszbe. Nem örülök neki, de megtanultam ezzel élni. Tisztában vagyok vele, hogy a férfiak többsége a vékony lányokat szereti. Én egy idehe már nem sanyargatom magam, de eszembe nem jutna ilyen hülyeséggel védekezni. Mondjuk az a nő már alapjáraton defektes, aki csak a pasiknak akar tetszeni, és akinek minden cselekedetét azt hajtja, hogy ez most bejön-e a pasiknak vagy nem.
2012. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
26%
38. vagyok, na, azt sikerült kihagynom, hogy 2 évig naponta jártam fitneszterembe, nem két hétig :P.
2012. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért védekezik mindenki azzal hogy a véknyak csak a pasiknak akarnak tetszeni. Ez az egész nem a pasikról szól. Hanem arról hogy önmagunkat elfogadjuk. És a ducibb lányok 99%-a bizony nem fogadja el magát, csak sirákozik és szidja azokat akik véknyak és formásak. És tényleg igaz, hogy egy karcsú alakban sokszor kemény diéta és edzés áll. És ők sem azért teszik ezt, hogy a pasiknak tetszedjenek hanem hogy önmaguknat tetszedjenek. Szóval hülyeség ülni és várni azt aki majd elfogadja az embert kövéren is: ha emellett valaki tudja magárl hogy nem csinos, akkor teljesen mindeggy hogy vane-e párja vagy nincs.
2012. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!