Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki duci az miért védekezik...

Aki duci az miért védekezik azzal hogy vannak olyan pasik akik szeretik a ducibb csajokat és inkább maradnak "kövérek"?

Figyelt kérdés

Van egy csomó barátnőm akik elég kövérek nem az a kicsi felesleges hanem a kövér kategóriába tartoznak és néha megpróbálom rávenni őket, hogy mozogjanak, jöjjenek el velem valamit sportolni mert egészségesebbek lesznek és jobban néznek ki. Nem kell egész nap a tv-t bámulni meg állandóan össze vissza kajálni.


Erre mindig felháborodnak mert én 50 kiló vagyok és ők állandóan fogyóznak de 75-80 kilósak. És igenis kövéren is lehet egy nő szép.

Én ezt nem vitatom de szerintem mégis jobban éreznék magukat és több férfi nézne vissza utána ha vékonyabbak lennének.



2012. jan. 29. 14:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
40-es, ez lehet, hogy nekem is szólt, de én amiatt írtam bele, hogy én nem a pasikért csinálok akármit is, mint sokan mások, mert erre a kérdésben is kitértek, hogy több mpasi fordulna meg utánuk, és az milyen jó...
2012. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
67%

Azért a 170 centihez 75 kg messze nem kövér,

sok függ alkattól is.

Az a gáz, hogy sokak lezsírdisznózak valakit, aki 60 kg felett van.

van két barátnőm, akik 100 kg felett vannak, egyiknél laktam is az egyiknél, egészségesebben kajálnak, mint én, többet is mozognak, mégsen lesznek soha 57 kilósak, mint én.

Másik az, hogy bizony sok vékony embet van, aki hájas, puha, lötyögős...

Még azt is érdekesnek találom, hogy sokkal jobban elítélik a kövéreket, mint a dohányosokat, vagy a drogosokat.

2012. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Hát azért szerintem aki le akar fogyni az igen is le tud. Ha zöldségen gyümölcsön és zsírtalan vagy vékony húsokat eszik emellett mozog igen is lefogy.


Ahogy apám mondta bármilyen durván hangzik de a régi elszigetelős táborokban akár Európában akár Szibériában érdekes hogy a rabok mind csont sovány emberek voltak hiszen keveset ettek és sokat dolgoztak.....


A másik meg igen is az is káros az egészségre, az egészségügyben rengeteg pénz megy a túlsúly okozta betegségek kezelésére ami őszintén felesleges mert ha nem fogy le akkor ugyan úgy előjönnek.


De a másik hogy meg kell érteni az embereknek, hogy nem jól kell élni hanem jól kell érezni magunkat ha valaki 80 kilósan vagy 100+ kilósan érzi jól magát hogy felmegy a lépcsőn és liheg, minden baja van hát akkor legyen nem állhat senki az útjába.

2012. ápr. 9. 16:44
 44/45 anonim ***** válasza:

100 kiló vagyok és pikk pakk felmegyek a lépcsőkön lihegés nélkül.

Röplabdánál csapatkapitány voltam, amíg suliba jártam, versenyekre jártunk, 1-3 helyezettben mindig benne voltunk.

A súlyfelesleg nem mindig egyenlő azzal, hogy valakinek milyen az állóképessége. Nekem az orvos is megmondta, hogy meglepően jók az eredményeim a súlyomhoz képest.

2012. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
20%

Én duci vagyok a tesóm gebe. Bármikor bármiben lepipálom. Gyorsabban futok és jobban is bírom, erősebb vagyok, többet mozgok.

Az állóképesség, strapabírás nem feltétlen súly kérdese. Megnézem egy olyan csaj aki hetek óta éhezteti magát, megtudná-e csinálni azt amit én a melóban.

A közérzet meg pláne nem azon múlik ki hány kiló. Sok duci/kövér ember nem azért akar lefogyni h neki jó legyen, hanem mert belésúlykolják h ronda/gusztustalan meg mert mindenki bántja. És aki csak ilyen okokból akar lefogyni annak nem is biztos h tartós lesz a fogyása

2012. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!