Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki duci az miért védekezik...

Aki duci az miért védekezik azzal hogy vannak olyan pasik akik szeretik a ducibb csajokat és inkább maradnak "kövérek"?

Figyelt kérdés

Van egy csomó barátnőm akik elég kövérek nem az a kicsi felesleges hanem a kövér kategóriába tartoznak és néha megpróbálom rávenni őket, hogy mozogjanak, jöjjenek el velem valamit sportolni mert egészségesebbek lesznek és jobban néznek ki. Nem kell egész nap a tv-t bámulni meg állandóan össze vissza kajálni.


Erre mindig felháborodnak mert én 50 kiló vagyok és ők állandóan fogyóznak de 75-80 kilósak. És igenis kövéren is lehet egy nő szép.

Én ezt nem vitatom de szerintem mégis jobban éreznék magukat és több férfi nézne vissza utána ha vékonyabbak lennének.



2012. jan. 29. 14:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
68%

"Mi a bánatot lehet kezdeni egy sovány girhes lánnyal?

"


Többet mint egy igénytelen zsírdisznóval.

2012. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lehet valaki ilyen tahó par.aszt. Attol h neked nem tetszi meg nem igénytelen. Ennyi erovel mondhatnám h a sovany pasik igénytelenek mert nekem nem tetszenek. Csak én nem vagyok par.aszt
2012. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez önigazolás. Mint amikor a dohányos azt mondja, a cigizés nem is egészségtelen. Persze, az ő életük, ha nekik így jó.

Kinek milyen alkat jön be. A férfiak többsége viszont inkább a vékony ill. telt / de még nem kövér / nőket preferálja jobban, mint az elhízottakat. Ez tény.

Nőként pl. engem sem vonzanak a kövér pasik.

2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a ma 15:35-ös hozzászóló is jól látja, mintha tényleg csak kövér ill piszkafa cicababák léteznének, ezt a két típust szeretik szembe állítani egymással.
2012. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
67%

" Ennyi erovel mondhatnám h a sovany pasik igénytelenek mert nekem nem tetszenek."


Nem a tetszésen múlik.

2012. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
45%

Igen. A bunkóságon múlik h valakire aki nem az én ízlésemnek megfelelo arra mondom-e h igénytelen

Tudod mit? Ismerek sovány csajt aki szó szerint buzlik, mert nem furdik nem mossa a fogát. Na az igénytelen

2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
83%

" Ismerek sovány csajt aki szó szerint buzlik, mert nem furdik nem mossa a fogát."


Nem sok különbség van közte és egy olyan ember között, aki elhagyja magát és (igénytelen módon) nem foglalkozik a testével.

2012. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
17%

Én kövér vagyok, 100 kiló (120 voltam), max 80-70 szeretnék lenni, mert szeretek nagydarab lenni, puha, husis. Csak az orvosok piszkálnak vele, így muszáj fogynom.

Amúgy nem egy olyan párt ismerek, ahol a férfi még csak nem is szereti a túlsúlyt, de mégis nagydarab barátnője van, mert elvarázsolta a személyisége.

2012. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
50%

Mert tényleg rengeteg férfi van aki a ducibb csajokat szereti! Férfiról beszélek nem fiúkákról akik az aktuális trendhez válogatják a barátnőjüket is.

Ha nem kóros az elhízás ,vagyis nem akadályoz az életben akkor felesleges alkalmazkodni azok igényéhez akiknek a véleménye amúgy nem számít ,csak a saját kis köreikben.

Ha meg valaki beszól ,hogy nagy a segged mond azt ,hogy nyald kisebbre:D

2012. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
27%
jah meg a szád is elég nagy ha kifért rajta. meg nagy kufferba jó pakolni.
2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!