Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki duci az miért védekezik...

Aki duci az miért védekezik azzal hogy vannak olyan pasik akik szeretik a ducibb csajokat és inkább maradnak "kövérek"?

Figyelt kérdés

Van egy csomó barátnőm akik elég kövérek nem az a kicsi felesleges hanem a kövér kategóriába tartoznak és néha megpróbálom rávenni őket, hogy mozogjanak, jöjjenek el velem valamit sportolni mert egészségesebbek lesznek és jobban néznek ki. Nem kell egész nap a tv-t bámulni meg állandóan össze vissza kajálni.


Erre mindig felháborodnak mert én 50 kiló vagyok és ők állandóan fogyóznak de 75-80 kilósak. És igenis kövéren is lehet egy nő szép.

Én ezt nem vitatom de szerintem mégis jobban éreznék magukat és több férfi nézne vissza utána ha vékonyabbak lennének.



2012. jan. 29. 14:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
14%
egy 170 magas csajnál a 75 kiló még tok normál. Nem kovér csak duci. És attol h valaki duci még nem igénytelen. Láttam én már olyan duci csajt h sok vékonyat kenterbe vert volna. Ilyet csak azok a pasik mondanak akik a zorgocsontu csajokra buknak
2012. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%

"elég sok az igénytelen férfi, akik örülnek, ha szóba áll"

Igen én is felszednék egy ilyen kövér csajt...de soványat is...

2012. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj te nagyon okos. Attól h valakinek nem a vékony csajok tetszenek még nem lesz igénytelen. Te vagy primitív h így állsz a dologhoz
2012. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%

165 cm-hez 80 kiló az nagyon sok, nem csak esztétikai, de egészségügyi szempontból is aggályos.

És még csak 20-as évei elején jár... figyelembe véve, hogy a kor előrehaladtával egyre nehezebb fogyni, jönnek fel a plusz kilók, ha nem figyelnek rájuk, akkor ez nagyon nincs rendben.

Szerintem is a saját érdekük lenne, hogy egészséges testsúlyba kerüljenek. Kényszeríteni nem kell őket erre, de sajnálni sem, hiszen az ő döntésük.

2012. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanazért amiért nem hajlandóak sportolni, diétázni, helyette rákenik a genetikára hogy amiatt kövérek.


Mert akaratgyengék, hisztizni könnyebb mint lefogyni.

2012. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem valójában egyetlen nő sem érezheti jól magát kövéren, mert a kövérség nem egy egészséges/normális állapot. És most lehet mondani, hogy a kövér nők a legszexibbek, de akkor sem egészségesek, ráadásul lelkileg is megviseli őket a súlyfelesleg, mert egy csomó mindenben akadályozza őket. Ergo igazán boldogak sem lehetnek.


Az, hogy nem akarnak elmenni veled sportolni, az azt jelentheti, hogy nem akarnak a gyengeségükkel szembesülni egy edzésen, miközben a többiek tök jól bírják a hajtást, és ez nekik ciki. Ezt nekik agyban kell elsődlegesen eldönteni, hogy le akarnak fogyni, mert a nélkül nem lesz változás. Plusz hatalmas akaraterő. De mondom, hogy ez nekik nagyon nehéz, ha ők azt látták otthon, hogy anyuci nehéz, zsíros ételeket főz, étellel jutalmazta őket kiskorukban (pl cukorka, csoki), nem szoktatta őket a sporthoz, és mindenki otthon punnyad a TV előtt.


Szóval szerintem hiába nyaggatod őket a sporttal, nem fognak elmenni veled. Majd ha elegük lesz a kövérségből, és meg lesz a kellő akarás, akkor majd tesznek is érte valamit.

2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
42%

Mert igenis vannak olyan pasik akik szeretik a duci csajokat.


Egy pasi.

2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
39%

Elhízás oka igenis lehet genetika. Hallottál már anyagcserérol. Elmondanám h tesóm eszik 2szer annyit mint én és fele annyit mozog. O mégis csontsovány én meg kicsit husi. Amúgymeg azt mondod h állandóan fogyóznak. A sok sikertelen fogyókúrától csak elkeserednek és egy ido után már nem is próbálnak.

Ha annyira segíteni akarsz állíts ossze nekik egy programot és segíts nekik azt betartani. Ha sikerul rábeszélni oket és fogynak is tole akk nyert ugyed van.

Am ha nem bírják a futást, kocogást akk eloszor mondjuk csak intenzív séta meg ilyesmi

2012. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azért nem értem, hogy a kérdésekben és egyes válaszokban is mindig ez a két kategória van: szép arcú, ápolt, mosolygós és vidám dundi, molett lány VAGY egy buta, fogpiszkáló plázacica. Miért ez a kétféle kategória létezik!? És akkor meg vannak elégedve, hogy mindenki a ducit választaná... Hát kösz...

Mi van azzal, aki vékony, de formás, és mondjuk még nem is plázacica, hanem intelligens is mellette? Nem állítom, hogy én ilyen lennék - bár erre törekszem -, de komolyan, úgy beszél mindenki, mintha ilyen nem is létezni.

A vékony az "girhes" meg "csontkollekció"... Ergo csak duci meg anorexiás létezik, átmenet nincs is?

Ha valaki a ducikat bántja, az szemét, érzéketlen... De az miért nem baj, hogy cserébe a vékonyakat bántják!?

2012. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
37%
*AZT nem értem
2012. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!