Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én lettem az abnormális...

Most Én lettem az abnormális vagy ők?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni,nem szoktam részegeskedni sem drogozni. Néha megiszok egy sörikét de csak itthon.Nem dugatom szanaszét magam sőt még nem feküdtem le senkivel.


Most Én tartozom az abnormálisok közé?..Ennyire elromlott a korosztályom?

16 éves lány vagyok.



2012. júl. 17. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
32%
Sajnos igen, jól látod a helyzetet.
2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
úgy látszik abnormális vagyok akkor.. mindegy Én nem akarok ezen változtatni.. nekem megfelel ez így is.
2012. júl. 17. 20:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Akkor miért tetted fel a kérdést? Ha neked így jó, miért érdekelnek mások?
2012. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

te normális vagy :)

hol laksz? :D

2012. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha körülnézel a kérdések között,azt látod,hogy 13 éves kislányok szégyenkeznek,hogy még szűz a szájuk is.

Azt hiszem ez abnormális.Nem az,amit Te csinálsz.

2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

És most önigazolást szeretnél drága?

Vagy mégis mi szükség volt erre a kérdésre? Társkeresés? Unalom?

Ne érts félre, tisztellek azért, hogy te ilyen jó vagy, de valahol ez, hogy ezt így feltetted (TUDTAD MI LESZ A VÁLASZ, NE TAGADD!) már minősít téged... Szia! :)

F/16

2012. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Egy minősített szar vagyok. kössz.:D

Egy kérdés volt mert érdekel az mit gondolnak erről mások.

nem vagyok jó nem azt mondom. csak nem piálok és nem drogozok..

2012. júl. 17. 20:11
 8/23 anonim ***** válasza:

Bevallom, 16 évesen már néha piáltunk többiekkel a telkünkön, ahol sátoroztunk (csokilikőr és egyéb undormányok:) de a többi része rám is illik.


Ha hiszed ha nem, 20 éves koromig nem érdekeltek a pasik, se a dugás, se semmi ilyesmi dolog. A drog most sem érdekel.


Egyébként jól látod, a társadalom nagyon megromlott, és sajnos természetes, hogy a 15 éves gyerekek (igen, gyerekek még) szexuális életet élnek, és igazából azt sem tudják, hogy mi az a védekezés, fertőzés, nemi betegség, terhesség, érzelmek, szerelem, önátadás. Ösztönlénykén viselkednek, és ez elszomorít, mert mi értelmes és érző lények vagyunk. Akkor miért jó nekünk alacsonyabb szintekre süllyedni?


24/n

2012. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha otthon megiszol egy sört az sokkal nagyobb gáz, mintha elmennél bulizni a haverokkal és ott söröznél. Ezek szerint te szeretnéd csak nincs kivel?
2012. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lenne kivel. Csak Én nem akarok menni. Mért gáz az ha itthon iszok sört és nem megyek azt nézni ahogy ők részegen tántorognak?
2012. júl. 17. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!