Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én lettem az abnormális...

Most Én lettem az abnormális vagy ők?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni,nem szoktam részegeskedni sem drogozni. Néha megiszok egy sörikét de csak itthon.Nem dugatom szanaszét magam sőt még nem feküdtem le senkivel.


Most Én tartozom az abnormálisok közé?..Ennyire elromlott a korosztályom?

16 éves lány vagyok.



2012. júl. 17. 20:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

kösszi:)

De ez csak egy érdekes "kutatásnak" szántam..

2012. júl. 18. 16:22
 22/23 anonim ***** válasza:
Kulcsszó: irónia:) De a kérdezőnek megintcsak respect, neki leesett.
2012. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
szerintem nem kell a másik irányba sem túlságosan elmenni. Én 17 éves lány vagyok és teljesen egyet értek az alap gondolatoddal, viszont nem kell attól még teljesen elzárkóznod. Nyugodtan eljárhatsz bulizni és meginni egy két koktélt a barátaiddal, anélkül hogy megdugatnád magad, vagy te is részegen fetrengenél az utcán. Én sem feküdtem még le senkivel, és nem iszom magamat minden nap csatak részegre, de ettől még eljárok bulizni mert így is jól tudom érezni magam, és kellemes meglepetés valahányszor hozzánk hasonló embert találok akár az éjszakai bevetéseken, akár csak nappal. Kitartás, hemzsegnek a hülyék manapság :P
2012. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!