Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most Én lettem az abnormális...

Most Én lettem az abnormális vagy ők?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni,nem szoktam részegeskedni sem drogozni. Néha megiszok egy sörikét de csak itthon.Nem dugatom szanaszét magam sőt még nem feküdtem le senkivel.


Most Én tartozom az abnormálisok közé?..Ennyire elromlott a korosztályom?

16 éves lány vagyok.



2012. júl. 17. 20:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, te vagy a legnormálisabb mindközül. Mindent jól csinálsz, a gondolkodásmódod érettebb, mint egy nyugdíjasé, a lázadásod lehengerlő és a stílusod.. szavaim sincsenek, hisz hozzád képest én sehol sem vagyok. Igaz, nem vagyok a korosztályod, de voltam én is 16 éves, és hozzád képest én szégyellem magam. Még titokban sem söröztem otthon, egyedül!!! A korosztályod többi, romlott tagja pedig majd úgy is megkapja méltó büntetését az élettől, egytől egyig. De majd te ott leszel, mint fény az alagút végén, és kivezeted őket, ezzel együtt az országot is a sötét homályból. Köszönjük, hogy vagy!!!
2012. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bár több olyan abnormális tizenéves lenne, mint te :D (halálkomoly)
2012. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy ki normális és ki abnormális, mert ezek elég ködös fogalmak, amiken el lehet csúszni. (Pl. érdemes ezen elgondolkodni: ha az egész ország drogozna, az normális lenn vagy nem? Egyrészt akkor az lenne a "normális", hiszen mindenki csinálná, tehát elfogadott norma lenne, másrészt ugye azért valahol érezzük a bibit. De ezt a bibit nehéz meghatározni, megfogni.).


Ebben az értelemben egyébként te vagy a normális. Tehát józan, emberi értékrend szerint az a normális, ha egy 16 éves lány komolyan gondolkozik, tanul, normális értékrendje van és nem csinál őrültségeket. Kívánom, hogy ilyen is maradj!:)

2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
szerintem 11 Te olyan 16-22 közt lehetsz..
2012. júl. 17. 23:50
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen,abnormális vagy az emberek többsége számára
2012. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális. Sajnos egyre kevesebb olyan lány van mint Te! A magadfajtákat nagyon meg kell becsülni!
2012. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11 vagyok: ezt nem sikerült eltalálnod, de a szememben még így is példakép maradtál, ne aggódj:)
2012. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hány éves vagy? 12?.
2012. júl. 18. 11:49
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondom, nyugi. Ha nem találod el, vagy nem találgatsz, akkor is tiszteletreméltó, fantasztikus követendő példa maradsz mindenki számára, nem csak számomra:)
2012. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A 08:07-es vagyok. Maximálisan egyetértek a 14:23-as válaszolóval!!! :)
2012. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!