Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel, mit...

Dany22 kérdése:

Mit kezdjek az életemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy elcseszett családom és a veszekedes veszekedés,hisztéria megy.Öcsém ugyszintén egy sz*r és egesznap rossz uton van csavarog,drogozás feltételezhető.Igazabol most jött eza nap el,hogy pontot teszeka végére s nem birom!

Nem tudom egyedül megvaltoztatni a szüleim,és az öcsém inkább lelépek!

Van egy pár értékem leirom mik:Aranyak 4.3 gramm gyürü pecsét,aztan 5.3gramm pecsét 3gramm karlanc és 2gramm zaci papiron!

továbbá egy lg ku990 telefon,2gb pendrive,2gb ddr ram,512 es uj vga kártya.

pár db ruha amik fontosak.Eezeket viszem magammal.Hova induljak?mitcsinaljak?menyi pénzt kapok ezekért?illetve megkell oldanom a menedéket is.Leakarok lépni de nem csövezni,kukázni.Uj életet akarok kezdeni késbb barátnőt és családot.De ez csak egy álom egyenlőre.

Nos pontosan,hogy is insuljak el? :S Borsodi vagyok egy ki varosban élek hova induljak?Meik városba?Ha kell megyek pestre,pécsre,kecskemét,diósgyőr,debrecen,mind1

kérlek segitsetek mert csütörtök este indulok minden félekép csak elötte még elkell inteznem dolgokat :S 22/f


2012. aug. 28. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem vagy gyakorló hívő, akkor is segítenek amiben tudnak. Az más dolog, hogy attól kezdve "elvárják" hogy tagja légy a gyülekezetnek, és legalább a vasárnapi istentiszteleten (vagy aminek nevezik) megjelenj stb. (Legalábbis egy időre, utána majd kikopsz közülük, ha úgy érzed, úgy gondolod)
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

11:36 köszönöm és mindnekinek köszönök mindent!!Nem szólok ithon mert nem komunikálok senkivel sem!Lelépek és hagyok egy levelet.

Nem vagyok megkeresztelve sajnos.

De nem tudom eza plébania jó ötlet e :S

viszont valaki irta,hogy 10-20ezer ft ert kapnák szobát az jó lenne mert pár honapig megoldódna a szállás.Holnap este indulok!

2012. aug. 29. 18:33
 23/25 anonim válasza:
De először mindenképp keress szállást, és utána indulj! e a semmibe menj oda. ingatlanok.hu, ingatlan.com - keresgélj
2012. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Arany érték 3100 ft/ gramm.

Bár ezt a zaciba lévő 2 grammnyit nem értem. Ha zaciba adod, akkor már kaptál érte pénzt, azt neked kell a papír ellenértékén kiváltanod. De mindegy.

Telefon 10.000, pendrive 1-2 ezer, ram pár ezer, vga kártya, attól függ, de szerintem, ha mindent értékén is adnál el, 1-2 hétbe beletelik, míg mindenért pénzedhez jutsz, de így is max ~80.000 forintod lesz.


Az albérletedről annyit, hogy nem elég, hogy azt látod, hogy 30.000 +rezsi (ami súlyos tízezreket is jelenthet), de néhány havi kauciót elkérnek előre, általában két-három havit.


Te azt hiszed, hogy minden hawaii odakint? Találsz munkát? Tudod, hogy mennyi a megélhetése egy embernek? Az albérlet 30.000 (tételezzük fel, hogy kifizetted a kauciót...) rezsi ~20.000, a kajád minimum, ha nem akarsz "normálisan" enni 30-50.000. Te mit gondolsz, miért nem jutnak egyről a kettőre az emberek? Találsz munkát néhány napon belül? Miért keresnek sokan hónapokig, évekig, és nem kapnak? És az áhított munkát, melyet megleltél, azért kapsz 80-100 ezret? Mennyid is van? Egy hónapnyi megélhetésed, utána mehetsz kukázni.


Mekkora terv!


Teljesen normális, hogy önállóságra vágysz, és sok mindenből eleged van, de ez NEM megoldás. Ez menekülés, gyengeség, meggondolatlanság. A gyülekezet-keresés sokkal jobb megoldás. Nem kell hívőnek lenni, nem kell eljárni gyűlésekre. Az igazán Krisztus követő gyülekezetek imádkoznak, hogy segíthessenek valakin. Hidd el, ha nem akarsz élősködni rajtuk, és bizony sokszor ott is dolgozni kell, mert aki nem dolgozik, az ne is egyék, szeretettel várnak.

2012. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Nem tudom, hogy jársz-e erre, de megkérdezem, hogy mi a helyzet, van valami fejlemény? Remélem jól döntöttél!

2012. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!