Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel, mit...

Dany22 kérdése:

Mit kezdjek az életemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy elcseszett családom és a veszekedes veszekedés,hisztéria megy.Öcsém ugyszintén egy sz*r és egesznap rossz uton van csavarog,drogozás feltételezhető.Igazabol most jött eza nap el,hogy pontot teszeka végére s nem birom!

Nem tudom egyedül megvaltoztatni a szüleim,és az öcsém inkább lelépek!

Van egy pár értékem leirom mik:Aranyak 4.3 gramm gyürü pecsét,aztan 5.3gramm pecsét 3gramm karlanc és 2gramm zaci papiron!

továbbá egy lg ku990 telefon,2gb pendrive,2gb ddr ram,512 es uj vga kártya.

pár db ruha amik fontosak.Eezeket viszem magammal.Hova induljak?mitcsinaljak?menyi pénzt kapok ezekért?illetve megkell oldanom a menedéket is.Leakarok lépni de nem csövezni,kukázni.Uj életet akarok kezdeni késbb barátnőt és családot.De ez csak egy álom egyenlőre.

Nos pontosan,hogy is insuljak el? :S Borsodi vagyok egy ki varosban élek hova induljak?Meik városba?Ha kell megyek pestre,pécsre,kecskemét,diósgyőr,debrecen,mind1

kérlek segitsetek mert csütörtök este indulok minden félekép csak elötte még elkell inteznem dolgokat :S 22/f


2012. aug. 28. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

9-es vagyok!

Nem tudom, hogy mennyire volt érthető, nem azt akartam mondani, hogy csak hívők mehetnek ilyen helyre, hanem olyan embernek is segítenek, aki nem hívő. Lásd a példámat.

2012. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Ha úgy érzed, tudnék segíteni a jövőben, nyugodtan írj rám. Bp mellett lakom, bár szállást nem tudok adni, de szívesen segítek, amiben csak tudok. (10-es voltam)


22/L

2012. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
23:07 nagyon szépen köszönöm.És mindenkinek köszönöm,hogy nem is ismertek és többet értek mind az álitólagos barátok.Mindenkinek nyugodalmas szép estét
2012. aug. 29. 00:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ez tényleg jó ötlet. A mi városunkban (az orszság délkeleti részén) a református egyház egyik hívője rendelkezik akkora ingatlannal, hogy amikor Románia felől jöttek át, akkor 6-8 családnak is tudott adni ideiglenes szállást. Akik átjöttek a zöldhatáron, azok a templomtornyok irányába vették az útjukat, oda kopogtattak be, és a tiszteletes irányította őket ahhoz a hívőhöz, akinek volt ez a nagy háza. Utána ők segítettek munkahelyet és rendes lakást (önkormányzat stb.), gyerekeknek iskolás, óvodát stb. találni.
2012. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
ma 07:14 köszönöm szépen a segítséget!De Budapest nem kicsi ott hol keressek mondjuk ien helyet?
2012. aug. 29. 11:19
 16/25 anonim ***** válasza:

9,11-es vagyok.


Pl. most megnézed, hogy hol vannak plébániák Pesten és felkeresed. Valahol hátha befogadnak. Vagy valamelyik gyülekezet "székhelye".


Még egyszer kérdezem, otthon azért szólsz, vagy se szó se beszéd lelépsz? Akkor számíthatsz rá, hogy a rendőrség keresni fog.

2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

7,14 vagyok!

Ha gyakorló hívő vagy, akkor legtisztább, ha a mostani lakóhelyed lelkészén keresztül keresel kapcsolatot Pesten levő (ugyanazon egyházhoz tartozó) gyülekezet lelkészével. Telefonon keresztül kérsz egy időpontot, felmégy, felveszitek a kapcsolatot, elbeszélgettek, és szépen hazautalozol.


Ha nem vagy gyakorló hívő, csak megkeresztelt, akkor is valahogy ezen az úton indulnék el, mert mégsem lehet az, hogy úgy ülj fel a pesti vonatra, buszra, hogy nem tudod, ha majd leszállsz, hova, merre is menj tovább.

Vagy egy ismerős ismerőse, aki már régebben fent dolgozik, él, valakivel vedd fel a kapcsolatot.

2012. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Egy plébánián élve nehezebben fognak felvenni munkahelyekre, mintha van egy lakcímed, ahol albérletben laksz. Szobák 10-20e forintért is vannak havonta.
2012. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem a plébánián lakna, csak a lelkésszel venné fel a kapcsolatot, hogy segítsen olcsó szállást, és lehetőleg mielőbb munkahelyet találni számára Pesten!

A plébánia, a lelkész, csak a kapcsolatok beindítására kell, a többi utána majd alakul.

2012. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha nincs megkeresztelve sem, akkor is segíteniük kellene azon aki segítséget kér. (szerintem)
2012. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!