Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan újra felrakja...

Ha folyamatosan újra felrakja családtag, ismerős, lakótárs ugyanazt a lemezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdeztem már ezt, igazán kaptam régebben válaszokat, de igazán más is csak a saját negatív tapasztalatát írja le. Szóval adott egy hotel rész egy kolinál, két szobával, egyikben én másikban egy másik srác lakik.A közös helyiségek, wc, fürdő tísztítását felválaltam, mert most nem dolgozok, ő meg kétnaponta 15 órázik. Amiket kértem tőle, mert van egy barátnője, aki egy emelettel lejebb lakik, hogy a szexet nem akarom áthallani, ezt többször is kértem tőle. Állítólag kivan égve, azért nem figyel, meg ha szexel, nem tudja visszafogni magát. Jön a csaja nekem is panaszkodni, hogy már egy éve együtt vannak, ő szeretne vele komolyabban, együtt mutatkozni stb, de a srác nem akarja, terel, stb. Én sajnálgatom, neki adok igazat, két napja már szakításon gondokodott, errefel tegnap feljön este, tíz perc múlva már a nyögést hallgattam. Nem is tudom, hogy meddig lehet elfogadni egy "bocsi, sajnálom, oda fogok figyelni...stb stb" dumát, ha egy idő után ugyanúgy szarik rá, én meg nem egyszer nem tudtam már aludni. Ő nem tudja, hogy nekem panaszkodik a nője, és még neki sem mondtam, hogy ez zavar bennük, talán a csaj akkor sűrűbben lehívná magához, úgyis ő is egyedül lakik. Milyen megoldást javasoltok? Legszívesebben átköltöznék de ki tudja most milyen diákok mellé kerülök? Javallatok? Ha valami nem világos kérdezzetek. És légyszíves ne ilyet, hogy ha fizeti azt csinál amit akar, mert azért vannak iratlan szabályok is a világon és ő még az irottakat sem teljesíti.
2012. nov. 8. 07:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, még írjatok ha van kedvetek, csak megmondom őszintén most nagyon fent van az agyvizem. Nagyon bír bántani ez ha én normális vagyok, ennyit mért nem kérhetek saját lakótársamtól. Most magánélete ide vagy oda.
2012. nov. 8. 09:10
 32/34 anonim ***** válasza:

De pont ezért lett javasolva, hogy te is szärd le, és ne figyelj oda a saját zajaidra. Nem azért, mert kontrából vagy bosszúból, hanem mert ha te direkt odafigyelsz és udvarias vagy, ő meg nem, akkor sokkal igazságtalanabbnak és idegesítőbbnek fogod tartani. Ha meg simán leszärod, és csinálod azt, amit te akarsz, és nem vagy rá tekintettel, akkor meg nem fog zavarni.


De nem igaz egyébként, hogy nem tudod felfogni vagy megérteni, hogy VANNAK ILYEN EMBEREK, akikkel mindegy milyen vagy, ők figyelmetlen hülyegyerekek. Vannak ilyenek, és ha vért pisálsz, akkor se fog megváltozni, mert ilyen ennyi. Ebből kell kiindulni, így kell hozzáállni.


Különben még 10 év múlva is ezen fogsz szärakodni, hogy "mér ilyen pedig én tök udvarias vagyok". Ő ilyen, és nem kell vele ezért udvariaskodni. Nem fog megváltozni, nála ez agyi hiba, ennyi. Vagy megbarátkozol vele és kezeled, vagy életed végéig agyaloghatsz meg töprenghetsz rajta.

2012. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Jó okés ezt tudom. tökéletesen igazad van. Csak amikor felveszem a kesztyűt, akkor megváltozik kis időre. És tod mivel nem vagyok az a beszólogatós fajta, amikor újra csinálja, már nincs bennem az a lendület, csak az, a xar érzés, hogy már megint megcsinálja velem ezt. Szóval tudom én, hogy vannak ilyen emberek, stb. Csak ahhoz képest, hogy mi régebben elég sok mindent megtárgyaltunk, bajunkat, munkahelyit stb, ezért nem várom ezt tőle. Bár hozzá is teszem mióta tényleg minden nap feljár hozzá a csaj alig beszélünk és ez még hátráltatja is a dolgot hogy az ember rászóljon. Mert ilyenkor pl most is a szobájából max pisilni meg a hűtőig jön ki. És ennyi.
2012. nov. 8. 09:24
 34/34 A kérdező kommentje:
Nos beszéltem vele, megint semmit nem tudott mondani, csak hogy sajnálom, nem direkt csinálom, megpróbálok csinálni valamit ellene, nem csak itt szoktunk együtt lenni, az ilyesmit nem lehet abbahagyni ha már benne vagyunk. szóval a szokásos dumák.
2012. nov. 8. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!