Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan újra felrakja...

Ha folyamatosan újra felrakja családtag, ismerős, lakótárs ugyanazt a lemezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdeztem már ezt, igazán kaptam régebben válaszokat, de igazán más is csak a saját negatív tapasztalatát írja le. Szóval adott egy hotel rész egy kolinál, két szobával, egyikben én másikban egy másik srác lakik.A közös helyiségek, wc, fürdő tísztítását felválaltam, mert most nem dolgozok, ő meg kétnaponta 15 órázik. Amiket kértem tőle, mert van egy barátnője, aki egy emelettel lejebb lakik, hogy a szexet nem akarom áthallani, ezt többször is kértem tőle. Állítólag kivan égve, azért nem figyel, meg ha szexel, nem tudja visszafogni magát. Jön a csaja nekem is panaszkodni, hogy már egy éve együtt vannak, ő szeretne vele komolyabban, együtt mutatkozni stb, de a srác nem akarja, terel, stb. Én sajnálgatom, neki adok igazat, két napja már szakításon gondokodott, errefel tegnap feljön este, tíz perc múlva már a nyögést hallgattam. Nem is tudom, hogy meddig lehet elfogadni egy "bocsi, sajnálom, oda fogok figyelni...stb stb" dumát, ha egy idő után ugyanúgy szarik rá, én meg nem egyszer nem tudtam már aludni. Ő nem tudja, hogy nekem panaszkodik a nője, és még neki sem mondtam, hogy ez zavar bennük, talán a csaj akkor sűrűbben lehívná magához, úgyis ő is egyedül lakik. Milyen megoldást javasoltok? Legszívesebben átköltöznék de ki tudja most milyen diákok mellé kerülök? Javallatok? Ha valami nem világos kérdezzetek. És légyszíves ne ilyet, hogy ha fizeti azt csinál amit akar, mert azért vannak iratlan szabályok is a világon és ő még az irottakat sem teljesíti.
2012. nov. 8. 07:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szedj már össze egy csajt, és csak próbára mutasd meg neki, hogy milyen, amikor ő hallgatja egyedül, hogy mások dugnak a másik szobában. Csak próbaképpen, oktatási anyag gyanánt egyszer ezt próbáld ki. Lehet egy életre megértené, milyen szär.
2012. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Pont volt egy olyan pénteken, hogy nyockor néztem egy filmet reggel, mivel melónapja volt, hétkor kezd, azt hittem nincs itthol. csak hallom hogy megy kifele a szobából. Jaj mondom bocs még itthol vagy? Aztmondja igen, tízre megyek ma. És hallottam, a hangján, hogy felébresztettem. De mondom nem direkt, azt hittem, már melóban van.
2012. nov. 8. 08:25
 23/34 A kérdező kommentje:
Tudnék ilyet, szóval nem egy senkinek nem kellő vagyok. De én ilyen kontra módon amúgy sem tenném. Volt már nekem is szeretőm, de jóval előtte elment a csaj mint hogy ő megjött a melóból. mármint elment a koliból. :P
2012. nov. 8. 08:27
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
De bäzmeg mér aggódsz ennyire, ha őt se érdekli? Ha ennyire életképtelen vagy, akkor megérdemled, hogy kihasználja a tutyimutyiságodat. Ne haragudj, de senki nem fog helyetted kiállni és erélyes lenni. Vagy a sarkadra állsz, leszärod, és felszabadultan mozogsz a lakásban, vagy akkor alázkodj meg, de akkor ne panaszkodj vazz. Mi innen nem tudunk többet segíteni, értsd már meg. CSAK TE TUDSZ MAGADÉRT KIÁLLNI, fogd fel.
2012. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
De már kiálltam többször is, itt az a kérdés, hogy érdemes e ugyanazt csinálni vagyis kérni kérni kérni ő igér igér igér... és utána semmi. Érted? Szóval nem az van, hogy sosem szóltam neki.
2012. nov. 8. 08:29
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el. Pont az lenne a lényeg, hogy rájöjjön, hogy milyen szär. Egyszer. Oktatás gyanánt, hogy ráébreszd, és leszoktassad róla. Ezt sem érted? Feladom. Teljesen megérdemled, ha ekkora lábtörlő vagy.
2012. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
De felfogtam. De most nem érted, hogy eza módszer nem az én stílusom? Nem is tudnék így csinálni mivel alapból sem szoktam úgy tenni mint ő. Most meg játszam meg magam? Nem érted? Nem hülyegyerek vagyok, csak a megoldás amit mondasz nem az én formám. Vagy hogy fogalmazzak?
2012. nov. 8. 08:31
 28/34 anonim ***** válasza:
Ne legyél tutyimutyi. Legközelebb, amikor rájátszanak az együttlétre és vonyítoznak, akkor nyugodtan kopogj be és kiabáld be " halkabban, tahók, nem vagyok kíváncsi a műsorra!".
2012. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

1 alternatíva: bekopogsz és megkérdezed: beszállhatok?

2 alternatíva: felveszed mikor hangoskodnak, aztán minden éjjel lejátszod jó hangosan mikor egyedül van és éppen elaludna

2012. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Hát igen ezek a drasztikus megoldások. Én elvárnám hogy magától tudja ezeket.
2012. nov. 8. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!