Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan újra felrakja...

Ha folyamatosan újra felrakja családtag, ismerős, lakótárs ugyanazt a lemezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdeztem már ezt, igazán kaptam régebben válaszokat, de igazán más is csak a saját negatív tapasztalatát írja le. Szóval adott egy hotel rész egy kolinál, két szobával, egyikben én másikban egy másik srác lakik.A közös helyiségek, wc, fürdő tísztítását felválaltam, mert most nem dolgozok, ő meg kétnaponta 15 órázik. Amiket kértem tőle, mert van egy barátnője, aki egy emelettel lejebb lakik, hogy a szexet nem akarom áthallani, ezt többször is kértem tőle. Állítólag kivan égve, azért nem figyel, meg ha szexel, nem tudja visszafogni magát. Jön a csaja nekem is panaszkodni, hogy már egy éve együtt vannak, ő szeretne vele komolyabban, együtt mutatkozni stb, de a srác nem akarja, terel, stb. Én sajnálgatom, neki adok igazat, két napja már szakításon gondokodott, errefel tegnap feljön este, tíz perc múlva már a nyögést hallgattam. Nem is tudom, hogy meddig lehet elfogadni egy "bocsi, sajnálom, oda fogok figyelni...stb stb" dumát, ha egy idő után ugyanúgy szarik rá, én meg nem egyszer nem tudtam már aludni. Ő nem tudja, hogy nekem panaszkodik a nője, és még neki sem mondtam, hogy ez zavar bennük, talán a csaj akkor sűrűbben lehívná magához, úgyis ő is egyedül lakik. Milyen megoldást javasoltok? Legszívesebben átköltöznék de ki tudja most milyen diákok mellé kerülök? Javallatok? Ha valami nem világos kérdezzetek. És légyszíves ne ilyet, hogy ha fizeti azt csinál amit akar, mert azért vannak iratlan szabályok is a világon és ő még az irottakat sem teljesíti.
2012. nov. 8. 07:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok


Értem, de ezt neki inkább ne mondd kifogásként, én elhiszem, hogy szar volt hallgatni, de egy felnőtt ember életében ezek a dolgok természetesek. Az meg egy másik tészta, hogy ők hangosak.


Kössetek kompromisszumokat.


A pénzt illetően azt javaslom, hogy havonta 50 forintot fordíts te is meg ő is arra, hogy tudjatok venni tisztítószereket. Havi szinten összejön kb 400 ft. Mivel tisztítószert nem kell venni havonta ezért több pénz is összefog így jönni. A havi 50 forint meg nem egy megterhelő összeg és ha szükség van valamire akkor mindig lesz x összeg amiből tudsz vásárolni.


Mondd meg neki, hogy amíg te a szexuális életedet nem úgy intézed, hogy van egy lakótárs is mellette, akkor ezt szeretnéd kérni tőle is, hiszen a lány egyedül lakik és ott megtudják oldani úgy, hogy nem zavarnak vele senkit.

2012. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
10-es ezt én is így látom. de még a srác nem is egy annyira jó csávó. Csak jól megtudja gondolom baxni. Már bocsi ha kifejezésért mert amik áthallatszanak abból van mit leszűrnöm ha érted hogy értem. Csak most tényleg másfél órát beszélgettünk, és monta, hogy már teljesen kivan, már a telefont sem veszi fel neki hétvégén sem, próbálná neki ezzel jelezni, hogy nem akarja így folytatni. Csak mindig engedi magát meggyőzni.... És én ezért mondom nektek, hogy végül is ő egy szerető. És én egy szerető miatt nem hiszem, hogy ugyanúgy el vagyok köteles viselni mint ha a barátnője lenne. Csakhogy a srác nem tudja, hogy én tom hogy még mindig nem komolyan járnak.... mert ő ezt adta be nekem pár hete, hogy pár hónapja komolyan járnak.......
2012. nov. 8. 08:09
 13/34 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy zavarnak ott is valakit, mert egyszer mondta, hogy ott sem aludhattak egyszer... szóval azért mondom, hogy nem akarásnak xarás a vége. szóval tudja ő hogy hangos....
2012. nov. 8. 08:11
 14/34 A kérdező kommentje:

Ez a takarítószer vásárlás meg olyan mint amikor hoztam neki a boltból vizet, azt is ha nem mondom simán nem fizeti ki. Mondja, hogy nemsokára jön, és fizet... ez kb tíz perc volt, és elfelejtette.

Vagy mikor lány ismerősöm mondta, hogy fizet ő a kártyájával a menzán az övét is és majd odaadja neki a lóvét, mert azt ő csak kajára tudja beváltani. És még mondja " ja, majd adjam oda a pénzt?" dikk gondoltam magamban, nem, kétezer ft-ot csak úgy egy idegen neked vesz kaját érte.... szóval vágjátok milyen lehet már?

2012. nov. 8. 08:13
 15/34 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Igen, tipikus sztori. Általában nagyfarkú / jóképű / babaarcú / magas (ezek közül tetszőleges kombináció) srácoknak szoktak elnézni mindent bizonyos csajok, azt is, hogy csak dugásra használják őket, amúgy meg le vannak szärva. Szóval a lakótársad ezen tulajdonságok valamelyikével rendelkezhet, és egy jó farok megéri a csajnak azt, hogy hülyének nézzék.


Aztán persze siránkozik a csaj, hogy ő már "szejelmet meg komoly kapcsolatot szejetne brühühüh", de ha egy csaj ennyire hülye, hogy nem jön rá, hogyha már egy éve csak dugásra használja egy pasi, akkor az mindig is dugásra fogja használni, az megérdemli, hogy csak ürítésre használják és hülyének nézzék.

2012. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát amúgy motoros a gyerek, bőrruha meg ilyenek,de nem drága motorral, csak tudjátok hozza ezt a laza stíulst azért. meg mondom jól meglehet dugva amúgy. Már bocsi.
2012. nov. 8. 08:18
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tutyimutyin állsz a dolgokhoz. Nem rosszindulatból mondom, de kicsit legyél már akaratosabb, rámenősebb mert így örök életedbe kifognak használni mások és el leszel nyomva.


Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy mit szeretnél. Ez meg, hogy nem akar fizetni.. Ez is olyan, hogy egyszer szóltál neki aztán ráhagyod mert nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni.


De ez nem így működik! Megbeszélitek, hogy minden hónap 10.-én beraktok 50 ftot mindketten egy dobozba és kész.


Kicsit állj már ki magadért meg az érdekeidért mert így el fogsz veszni a világban!

2012. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
De amúgy ebbe igazán xarnék is mert úgy nézze hülyének ahogy akarja, csak én meg itt vagyok a másik szobában... és a nevetgélések, a dugások hangjai bosszantóak mert én még wc-re is úgy megyek ki hajnalban, hogy hallkan, ő meg pisilni is a vízbe végig, hagy legyen minél hangosabb. szóval ilyen akár picinek is tünhető dologban ilyen... épp ezért mondom, hogy nem is tom mit várhat az ember....
2012. nov. 8. 08:20
 19/34 A kérdező kommentje:
Igen igazán úgy vagyok vele, hogy szerintem normális emberek ha valamit megbeszélnek utána be is tartják, nem kell figyelmeztetni mert ahogy mondod kellemetlen mondani. Meg azt sem akarom, hogy ha sokat dumálok még egy idő után ő fogja kikérni magának, hogy mért szólok mindenért. De nem mindenért, csak ugyanazokért többször és ez nem ugyanaz. De mondom itt a legfőképp a hangok amik áthallatszanak, mert tudjátok nem vastagak a falak, gipszkarton szerintem. és ez semmit nem fog fel.
2012. nov. 8. 08:22
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azon kell változtatnod, hogy ennyire erős érzelmekkel reagálsz a dolgokra, és ennyire udvarias vagy meg minden. Ez akkor kifizetődő, amikor a másik fél és legalább annyira figyelmes és udvarias mint te. Amúgy meg mit töröd magad?


Egyszer próbáld ki, hogy teljesen leszärod. A saját zajaidra se figyelsz, meg az övéikre se. Gondolj bele, hogy őket se érdekli, te mit érzel, akkor téged miért érdekelne? Ha ezt a hozzáállást belül el tudod sajátítani, akkor teljesen immunis és közömbös leszel egy idő után, és felszabadultabb leszel.

2012. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!