Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

:): D Nem volt célom veszekedni, csak mindig valaki vissza szólt, mire én is is reagáltam.

Csak pusztán válaszokat vártam,véleményeket:).

2012. nov. 30. 19:58
 52/63 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Aki azt mondja, hogy belefér az menjen el és kezeltesse magát. Nem is csodálkozom, hogy a külföldi k.rvák közül a legtöbb magyar. Ezek után magyar feleség nem is kéne, inkább külföldi..
2012. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

Szerintem sem fér bele.

De mondjuk nem ér minden magyar nőt lenézni sem, ezek a legalják.pl: akik itt harcoskodtak,hogy normális/mi közöm van hozzá, elég szép kis háziasszonyok lehetnek. Mindenki d*gja aki a közelben van?!: D Oké, az ő életük, hajrá:).

2012. dec. 13. 16:07
 54/63 anonim ***** válasza:

erről van szó kérdező:) megint fröcsögsz...senki nem azt mondta, h belefér, én legalábbis nem, nekem sem fér bele, én sem leszek k*rva...de nem ítélem el őket, okuk van rá, más kérdés, hogy miért ezt a megoldást választották...de te itt fröcsögsz még most is...itélkezel....osztogatod az észt itt az erkölcsről, azt fikarcnyit se vagy jobb....sőt....inkább egy értelmes k*rva, mint egy fröcsögő, ítélkező, minden lében kanál nő ;)

24L

2012. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 16:07

Hihetetlen egy ember vagy te kérdező...

Nem tudok erre már mit mondani..2 hete itt szórakozól ezen a témán,semmivel nem vagy különb mint azok a nők...sőt te még rosszabb vagy,mert a természeted az valami csapni való lehet..

2012. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

de én sem értelelek titeket. Minek jöttök ehhez a kérdéshez ha zavar? Ennyire hülye emberek vannak? Kijelentitek, hogy 'nem vagy jobb ember' de visszajártok a kérdéshez. Ha én valakinek leírom a negatív véleményem, max ha olyan akkor megyek vissza, ha nem és idegesít a kommentje, tegyük fel: Beszól, akkor békénhagyom, mert felfogom, hogy nem vagyok vele egy nézőponton.

Az értelmetlen buta emberek ti vagytok, mert akinek más a véleménye, az "fröcsög' 'lében kanál' minden sz*r amit az agy még fel sem tud fogni.

Ahelyett,hogy fognátok a sz*rom 51,5 pontotokat/azt a nagy eszeteket és elhúznátok más kérdéshez trollkodni mint a vadlibák, de k*rvára gyorsan.

Bár valóban h*lye vagyok, igazatok van, az egy idióta aki ilyen tyúkeszű emberekkel leáll.

Ez meg az én véleményem, ha már így ti is kifejtettétek, had tegyem meg én is;) Csókoltatlak:).

2012. dec. 14. 17:54
 57/63 A kérdező kommentje:

24L


Nem tudom pl: Mit érdekel ennyire a véleményem. Valóban nem vagyunk egy véleményen, abban az egyben, hogy én sem lennék k*rva te sem, én nem bírom őket, te meg nem tudom. De fogalmazzunk úgy, én nem is foglalkozom velük. Vissza-vissza nézek a kérdésre ha válasz jön, olyankor leírom amit adott pillanatban gondolok, de a nap 24 órájában elhiheted, hogy nem ezen pörgök.

kb naponta 1-szer/de volt, hogy pár napig ki is maradt, szóval ennyire ne hidd, hogy foglalkoztat.

Nekem az a véleményem, hogy sz*r emberek. De nem hangoztatom sehol, és nem is érdekel. . . Csak feltettem,ezelőtt mikor hírtelen érdekelt, most már nem érdekel. . . Van más témám is.


11-26 21:14 '


Ma meg:

'12-14 18:00'


szóval igazából majdnem 1 hónap telt el már.

2012. dec. 14. 18:00
 58/63 anonim ***** válasza:

nem érted...ha nem érdekelnek, akkor tojsz rájuk, és nem osztod még mindig itt az észt, hogy mekkora szenyók, hogy ők k*rvák és a többiek is azok, mert ők nem ítélik el őket...ez az amit sose értek, miért utálsz vkit/vmit így, ekkora gyülölettel, ha neked soha nem okozott rossz pillanatot...ha nem teszed fel ezt a kérdést, akkor télleg tojsz rájuk, így azért foglalkoztat, és valamiért bazira gyülölöd őket...nem baj ez...csak értelmetlen....én meg hülye vagyok, hogy olyannak magyarázok, aki fel se fogja, amit a másik mond...

24l

2012. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Jó köszi:). Már nem fontos a kérdés,mert nem foglalkoztat:).
2012. dec. 15. 14:49
 60/63 A kérdező kommentje:

te meg fogyatékos vagy.

kezdjük ott: szűz vagyok:).

folytassuk ott: fiatal korú.

...és mégtovább folytathatjuk: előzőleg írtam le egy kommenttel, hogy lezártam a témát, mert már nem foglalkoztat, erre provokálva még inkább írogatsz.:ezt jelentem. Mivel már nem érdekelt a kérdés, de provokálod a veszekedést.

2012. dec. 15. 17:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!