Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Megvédeném a kérdezőt. Tudjátok az a baj, ha nem foglalkozunk ezzel. Ha nem foglalkozunk vele, teret engedünk ennek a dolognak, ami nem normális, és egyáltalán nem tesz jót a nőkről kialakított képnek a férfiakban/normális nőkben. Úgyhogy én azt mondom, hogy hajrá kérdező, ezzel a dologgal igenis foglalkozni kell, mert ez egy probléma, társadalmi és nagyon is valós. Aki ezentúl fröcsögni szeretne a kérdésre az tegye, de akkor ti kijelentitek azon nyomban, hogy szemet hunynátok egy társadalmunkban nagyon is jelentékeny probléma felett. 22/F
2012. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó:).


Már igazából a kérdés nem foglalkoztat, de továbbra sem tekintem megélhetőségi lehetőségnek a prostituciót.

Hasznoltalan ember bárki tud lenni, prostituált is tud lenni bárki akinek puncija van.

Kétkezű munkás/illetve aki tesz valamit amiért fizetést kap,pedig kevés van. Ha mindenki úgy gondolná, hogy ugyan ebből is meglehet élni, akkor nem lenne egy normális nő sem ebben az országban/ahogy sehol sem.

Biztosan tényleg viccért büntetik/keresik/csukják le őket.


:) Már nem számít a kérdés, csak nem tudom, hogy a többiek, hogy gondolkoznak/azon a felén túl, hogy ne foglalkozzak vele. Fura. De mindenesetre nem az én dolgom:). Mindenki gondol amit gondol:).

2012. dec. 15. 19:06
 63/63 anonim ***** válasza:
fhuu kérdező.te egy borzasztóan buta és rosszindulatú ember lehetsz. vagy nagyon csúf. vagy mind a 3 egyszerre.
2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!