Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%

20/22-es nagyon nincs igazad.Ha mindenki azon a véleményen lenne mint te milyen világban élnénk?Nem lenne utcaseprő,állnának a szemét halmok,a beteg embereket nem gondozná senki.Minden nő elmenne ku**ának,és egymással versengenének hogy kié legyen a "munka".Ez egy lavina amit te leírtál ide, a nők hanyatlása,és a világé is.

Tudom hogy hülyeséget írtam,na de meg vagyok róla győződve hogy te is.

És én nem nézném le a helyedben azokat az embereket akik dolgoznak,és más embereket gondoznak,nagyon is szép dolognak tartom hogy vannak ilyen emberek akik bár nincsenek megfizetve mégis csinálják.És bele tudnak nézni a tükörbe.És más emberek szemébe.

2012. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
54%

ma 15:51


Nagyon szánalmas vagy az a helyzet..ez egy fröcsögés amit csinálsz.Miért nem foglalkozól mással?Miért foglalkozól a ku.rvákkal?Ku.rvák több eze éve vannak és lsznek is mert igény van rájuk.Vannak ku.rvák akik olyan profin űzik ezt hogy sok nő lecké vehetne tőlük és akkor a féfjük nem járna hozzájuk...

Még is te mit képzelsz magadról hogy bárkit megítéljél?Itt fröcsögsz mint egy idiota szánalmas barom.Elárulom neked és ez maradjon köztünk.Igen ha jó prosti akasz lenni akkor jól is kell kinézned.Tudod prosti és prosti között is van különbség,a profi örömlényt aki a luxus lakásában várja a vendégét azt ne hasonlítsd egy útszélihez.A profik azok vigyáznak a biztonságra és az egészségre és minőségi szolgáltatást nyújtanak még a 3. vedég után is.Ne nézd le őket mert ez annyira nem egyszerű szakma.Sokan azt gondolják annyi hogy szét teszed a lábikódat és had szóljon.Annak a prostinak el kell hitetni minden vendéggel hogy élvezi és sok vendégnek nem csak a tetsi de lelki igényit is ki kell elégíteni.Honnan tudom ezt?Onnan hogy egy ismerősöm egyszer meginerjúvolt egy luxus kategóriás prostit és elmondta hogy nem olyan egyszerű ahogy sokan elképzelik.Sok nő mind ahogy te is azt gondolod hogy csak oda megy a pali széteszineki a lábát és viszlát hello szia.Azért egy prifnál ez nem gy működik.Amúgy ha ennyire leszólod ezeket a nőket akkor próbáld ki csak egy hétig kíváncsi lennék meddig lenne ekkora arcod.Amúgy kérdező nagyon szánalmas vagy..szerintem te egy ndormány lány gyerek lehetsz aki a kutyának nem kell.

Anyád gyárba dolgozik?És akkor mivan?Dolgozon mint egy hülye robot..az jobb egy gyárba rabszolgának lenni 1000 euroért?Ő megkeresi a 15 szörösét 1 hónapba és nagy ívben lesz@rjha a magad fajták fejét..amit jól is tesz...

2012. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
66%

Menj te annak, vagy lehet az vagy ezért véded annyira őket:). Tisztán érthető:).


Nem nem védek senkit.Inkább a magad fajta sz@r alakokat utálom...

Amúgy a 44% az nem jelent semmit,mindenki elmondta itt hogy a kérdező nem azt kérte hogy te véleményt nyílvánítsál de t még mindig nem érted meg,mert sötét vagy mint az éjszaka.Na pá rondaság menjél utcát serperni...arra jó vagy...

2012. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
28%
Ja és gyárban robotolni olyan nagy büszkeség igaz?Én ha ott dolgoznék akkor letagadnám hogy hol dolgozom valójában...erről ennyit.A gyárba minden birkát felvsznek mert ahhoz még annyi ész sem kell mint szét tenni a lábat és profin elélveztetni egy vendéget..na szép estét te rondaság..fröcsögjél tovább...
2012. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.


Igen igazad van:) Köszönöm:).

Ment a zöldkéz.


44százalékossal nem foglalkozom, mert eddig azt gondoltam, hogy van egyfajta véleménye, de most már rájöttem, hogy nem véleménye van hanem bolond: D

'Olyan csúnya mint a kérdező'--->aztaa, és így látatlanba, mint valami jós:)

Miért baj ha valaki megijed a (úgy is fogalmazhatnék ahogy te a kulturális mivoltoddal, de inkább fogalmazok így,hogy) férfi nemiszervtől? Igen, nem mindenki vállalná be bárki himbilimbijét mi a baj ezzel?

Én szeretnék egy kapcsolatot ahol a párom szeret, és nem kell 'félnem' a (khmm) nemi szervétől:).


Nem lennék prosti igen,mert nem érné meg:). Nem akarok én se szexet tanulni, se egyebet, szeretnék kitanulni rendesen egy szakmát, és abban elhelyezkedni (szakács.!)

2012. nov. 27. 19:28
 26/63 A kérdező kommentje:
Mert valószínűleg azért fröcsögsz mert prosti vagy/voltál, vagy örömlány, vagy nevezd ahogy akarod, valamelyik gondolom, mert nem támadnám így ennyire. Ez nem vélemény amit csinálsz, hanem mások lenézése, és névtelen sértegetése. A vélemény az olyan mint amit olvashatsz itt kb 20-25 válaszban:)
2012. nov. 27. 19:30
 27/63 anonim ***** válasza:

tudod nem az a baj, hogy számodra ez elitélendő stb...hanem hogy olyan eszméletlenül rosszindulatú vagy, hogy azt rossz olvasni...ártott neked? nem...fáj neked hogy ő a testével keresi a pénzt???? oké...te nem csinálnád, te szégyellnéd stb...de mi a lótúróért vagy ilyen rosszindulatú??? alapjáraton utálom az ítélkezést...addig meg mi a fittyfenéért itélkezel, mig neked lényegében semmi de semmi közöd hozzá, nem a te férjed ment félre, nem a te életedbe mászott ez bele, nem neked kell csinálni, nem a te lányod csinálja...te ne csináld és kész...tudod...élni és élni hagyni...eszméletlenül rossz lehet neked, ha ilyen rosszindulatú vagy....

24L

2012. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó hagyd magára szerencsétlent mert úgy sem érti miről van szó..teljesen egyértelmű hogy itt egy rossz indúlatú emberrel állunk szemben.Nem baj ha meg van a véleménye de ebből a fröcsögésből egyértelműen lejön hogy mennyire rossz indulatú ember ő valójában.A kérdésnek sem volt semmi értelme amit ide feltett..ő azzal van elfoglalva hogy hogy a kérdezőt itt piszkálja és kielemezze.Mert ugye írta hogy attól a kérdéstől vonatkoztassunk el...pedig ő sem vomnatkoztatott el.Szánalmas irigykedő rossz indulatú,gondolom azért ilyen mer tőmég ingyen sem kellene senkinek.Amúgy meg engem ha valami zavar akkor tudomást sem veszek róla,általában az ilyen megjegyzések mögött mindig irigység és rosszindulat huzódik meg valójában.Mert ami engem nem érdekel azt probálom az életemből minnél jobban elzárni és még fogalkozni sem vele.

Vannak emberek akik utálják a cigányokat pl,de még sem veszi őket a szájukra,hanem kerüli őket és nagy ívben lesz@rja őket.Kérdező te is tedd ezt.Nem kell prosithoz járnod,nem ártottak neked innentől kezdve nincs miről beszélni.Nem vagy isten sem béke bíró hogy ítéletet hirdess vagy alkoss egy olyan emberről akit nem ismersz.

2012. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
.Nem vagy isten sem béke bíró hogy ítéletet hirdess vagy alkoss egy olyan emberről akit nem ismersz.Miközben emberileg lehet jobb ember bármelyik mint te,és ezekből a megjegyzésekből egyértelműen lejött hogy te utolsó,undorító,rosszindulatú emberileg nulla söpredék vagy.Az a nő lehet hogy prosti,de lehet hogy emberileg tanulhatnál tőle..ja nem mert ő csak egy prosti..anyád meg meg csak egy robot a gyárban..nagy büszkeség..
2012. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

...eszméletlenül rossz lehet neked, ha ilyen rosszindulatú vagy.... '


:) Örülök, hogy itt ilyen jól ismer, egy kérdésből mindenki.!

Rosszindulatú? Na miért, mert kérdeztem véleményt? Miután megválaszolták a kérdést, teljesen jogosan az is aki szerint ez normális/illetve nem foglalkoztatja, leírtam az én álláspontom is.

Erre idejött egy khm, nem tudom valami ember féleség, és elkezdett oltogatni, azóta már állítja, hogy csúnya vagyok, állít mindent látatlanul, és mikor valaki leírja, (mint ezen az oldalon a legfelső válaszoló) elkezd betámadni, és leordítani mindent,és mindenkit,mint egy beteg, bolond. . .

Rosszindulatú=Nem ismerem annyira magam, de ezt a szót még nem hallottam magamról, nem tudom miért kéne mindenkinek tapsolni ezért a munkáért, oké az, hogy közöm nincs hozzá még oké, de az, hogy miért ne nézhetném le ha akarom még nem értem. Külön emberek vagyunk, mivel a rendőrség az ilyen lányokat keresi, valószínű ez illegális munka, nemde bár? Akkor tapsoljuk meg a bűnözőket, ők is bűnt követnek el--->ebben így nem vagyok biztos, de gyakran járt szomszédom mitt itt a rendőrség, hogy nem-e láttuk haza jönni a lányt.

Valószínű akkor nem egy derék munka, bár nem sok közöm van hozzá, de rosszindulatú akkor lennék ha egy beteg embert röhögnék ki, vagy direkt valakinek kirúgnám a lábát, had essen el.

Ez vélemény, kicsit lehet durva,mogorva, de ha ez a véleményem, akkor kimondom:).

45%-os nem olvastam el mit írtál..:)

2012. nov. 28. 15:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!