Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, teljesen normális...

Szerintetek, teljesen normálisnak mondható, ha valaki prosti/hiba bele fér? Illetve ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Nem rég volt itt egy kérdés, aki írta,hogy szerinte undorító meló azt jól lepontozták, engem is.

Én nem tudnék tükörben nézni azután,hogy valaki alá feküdtem pénzért, és azt sem tudom ki az. . .

Egyedül vagyok az érzéssel,hogy nekem fontos a tisztes párkapcsolat,és a szerelem?

Ebbe a kategóriában úgy érzem:).

Véleményt kérek, mindenki kulturált véleményét szívesen olvasom.:).



2012. nov. 26. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
74%

Én csak ennyit mondok erre.

Az én gyomromat nem venné be hogy pénzért lefeküdjek vadidegen férfiakkal.

Én később nem tudnék a múltammal együtt élni..


De van aki igen.. Ha neki ez az életforma jó akkor tegye. Nem az én életem megy tönkre.. Így nem is igazán foglalkozom azzal hogy ki fekszik le pénzért.

2012. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

Nekem most merült csak fel a téma, eddig nem is volt jelen számomra, szóval engem sem izgat a nap 24 órájában ki mikor kivel: D

Igen, pontosan az én gyomrom sem venné be, de más élhet ahogy akar. Meg van rá a joga:)

Magyarul, mindenki saját életének a kovácsa:).

Azt hiszem van ilyen mondás: D:)

2012. nov. 26. 21:40
 13/63 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt mondja valaki hogy prostituált,vagy k**va,senki sem gondol jó dolgokra,általában a szónak negatív kicsengése van.

Persze vannak élethelyzetek amikor 1 nő rákényszerülhet erre,és nem feltétlenül ő tehet róla,hanem a körülmények,DE van olyan is én ismerek olyan volt prostituáltat aki amikor vissza emlékszik a dologra élete legjobb időszakának hívja és fülig ér a szája,na ilyenek is vannak akik nem CSAK a pénzért csinálják.

2012. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem gusztustalan,sőt,undorító,ha valaki prostinak megy.
2012. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan prostit,aki külföldre jár ki.Persze mindenkinek azt mondja, hogy rendes szakmunkát dolgozik kint.Csak olyan érdekes a beosztása, na meg sok mindenben nem képes igazatmondani.... Én pl őt nem nézem le,meg nem is ítélem el ez miatt,mert elég sokmindenben hiányt szenvedett gyerekkorában,meg rossz volt a viszony a szüleivel stb és most meg olyan életet akar amiben mindene megvan.Ehhez meg sok pénz kell.Tény, hogy nagy lábon él,tök feleslegesen,dehát ő dolga. Hogy mi lesz vele 20 év múlva? Addig megszedi magát és aranybányája lesz....
2012. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
Annyira bírom amikor a normális válaszokat is atom lepontozzák.
2012. nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem mondható normálisnak.Pénzért eladja magát,közben kiég.Ráadásul nagyon undorító ez a munka és megalázó.De még ha csak magának okozna kárt azzal,hogy elmegy és szétqratja magát.Az a baj,hogy az ilyen lányok miatt a rendeseket is elítélik,akiknek eszük ágába sincs eladni magukat,inkább szenvednek egy gyárban,mert fontosabb a büszkeségük a pénznél.Én mindenkit elítélek,aki saját akaratából erre adja magát,főleg azokat,akiknek még lenne is pénzük.
2012. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
34%

Hidd el, ugyanígy állok hozzá, mint te. Tudnék nagyon cifra dolgokat írni az ilyen emberekre, de kár, az ehhez hasonlók miatt, felidegesíteni magam.

Biztos én is le lettem nyomva, mert megírtam, hogy égne a pofám a szégyentől és széttörne a szívem, ha ez derülne ki a lányomról, nem is nézek vissza. Manapság valamiért nagyon védve vannak az ilyen emberek és sokak szemében nem szégyen az, hogy minden jött ment férfinak szétteszi a lábát egy nő.

2012. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
43%

Én meg azt gondolom hogy elég szánalmas aki ez alapján ítél!Senkinek semmi joga hozzá!Nem vagy te isten és béke bíró úgy ahogy én sem.Az hogy neked nem tetszik az egy dolog,én is olvastam azt a kérdést de ott kérte a kérdező hogy a személyeskedést és megvetést kerüljük.De te voltál az egyik aki nem tudott ettől elvonatkoztatni.Az én szememben inkább ez undoritó mint az.Ő nem ártott neked és senkinek.Ő ezt választotta és őszintén szólva én is inkább vákasztanám ezt mint hogy mondjuk egy elfekvőbe sz@rt pucoljak ki dekubituszos betegek alól vagy mondjuk mint hogy útcát seperjek.Megáldotta az isten egy olyan külsővel és ő ezt kihasználta.El lehet ítélni itt ezeket a hölgyeket,de akik elítélik azok sok esetben máról holnapra élnek sz@rért hugyért és napi betevőre sincs pénzük és robotolnak egy gyárba.Ha én havi 1-2 milliót megekresek akkor én is ezt választom és nem érdekel más véleménye de tudom hogy pár év után elérem azt hogy senkitől ne függjek.Sok embernek valóban vissza tasszító ez,de sok ember irigykedik ennyire egyszerű csak maguknak sem vallják be.

Kérdező te viszont még undorítobb vagy hogy más ember életén itt csámcsogsz és itt próbálod kibeszélni,ez még nagyobb gáz.Nem ismered mitn embert azt sem tudod ki az de itt ítélkezel felette.Az hogy ő ezt csinálja attól még lehet jó ember..azért azt ne felejtsük el ha tetszik ha nem ez egy ősi szakma vagy elfogadja valaki vagy nem.Aki nem az nem elemezzen hanem tartsa magában.

Nem mellesleg ő megkért mindenkit hogy ezektől elvonatkoztatva válaszoljon,te volt ez egyik aki ezt nem tudta tiszteletben tartani.A szemeben inkább te vagy a nulla és elítélendő.Lehet lepontozni.

2012. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

tegnap 22:12: Gondoltam valaki a keresőszavakba beleköt:') Ne trollkodjatok már: D


tegnap 22:49: Hát az a nő. . . : D Érzemileg nulla?:)


tegnap 22:50: Magába dől el mindenkinek, de azt viszont a sok támadótól megkérdezném,hogy ha neki normális, hogy ő elmegy annak, én miért vagyok lenézve, ha nekem az a véleményem totál érzéktelen mindenkinek beterpeszteni, és elélvezni egynap 6-7-szer,atompénzért.


ma 00:49: Most még meg van mindene, SZERINTEM, saját hozzállás, de érzelmileg nincs semmilye, mivel igen hiányosak lehetnek az érzelmei, hogy bárki alá befekszik. Senki nem úgy néz rá, hogy igazi nő, hanem egy dugható guminő, aki nyög is. .:).


ma 01:04: Nem én:)


ma 10:19: . . . és engem is le nulláztak, mert megírtam,hogy szégyelnie kéne ezt a munkahelyet, nem védeni mindenkinek. Megkaptam, hogy velem sem találkozna szívesebben mint egy prostival. Na kérem szépen ez lett magyarországból, és a világból, tapsoljunk, hogy a 13 évesek k-rnak, tapsoljunk, hogy 17 évesen alkohol mérgezéssel viszik buliból a gyereket, tapsoljunk,hogy 18 évesen nem az az életcélom, hogy leteszek egy szakmát, és egy érettségit, és lesz belőlem valaki.Olyan ember féle, hanem majd beadok egy szöveget és kimegyek én k-rvának. . .Ez lett a világból, 14 évesek kezébe meg ott a cigaretta, mert ez a menő. . .


ma 11:36: Na látod itt kezdődik az ész, itt nyilvánul meg, sz*rpucolás helyett, elmennél k.nak. Na igen, ilyenek miatt tart ott a világ ahol.Igazad van, hogy nagyon sokan robotolnak, pl: anyu németországban dolgozik gyárimunkásként, és elég jól élünk azért, így is meglehet oldani.:).

Irigykednek? Igazán? Na és mire? Arról, hogy érzelmetlenek, kiégettek, a szexuális dolgokból keresik a kenyerüket, és ez a mai világban menő, mert aki k.hoz jár az f*sza csávó? Khm. . .

44százalékoddal lenne olyan érzésem még undorítóbb vagy:) Más élete= Igen más élete, ez egy vélemény, megkértem én is első kommentben attól a kérdéstől most vonatkoztassunk el, jött ide egy Iq hiányos 'megmutatomkiavalaki', és osztja az észt.Annál több eszem van, hogy lepontozzalak:). :))

Ott bocsánatot kértem a kérdezőtől, ez egy újabb kérdés, amiben a véleményre vagyok kíváncsi, ellenben én is leírom az enyém, amihez semmi közöd. . . Ha nem érdekel nem olvasod.:).


ma 11:47: Aki k*rvának áll nagyon szép lehet:"D Beszakadtam a röhögéstől:') Menj te annak, vagy lehet az vagy ezért véded annyira őket:). Tisztán érthető:).

2012. nov. 27. 15:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!